Sklep motocyklowy Będzin

Motocykliczny.pl – najlepszy i najbardziej bogaty w towar sklep motocyklowy. Będzin to miasto, które nie tyle słynie z motocyklistów krążących cały czas po mieście (oczywiście w sezonie), ale z dużej ilości osób uwielbiających terenowe przejażdżki – nie tylko motocyklem, ale również quadem, czy samochodem terenowym. Z tego powodu powstał nasz sklep – chcemy po prostu być sklepem, którego pracownicy jak najlepiej doradzą, a także pomogą w sprowadzeniu części do motocykla a także quada.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Będzin

Kaski

Ubrania motocyklowe Będzin

Ubrania
motocyklowe

Opony Będzin

Opony

Akcesoria motocykloweBędzin

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Będzin

Części do motocykli

Części do skuterów Będzin

Części do skuterów

Części do quadów Będzin

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Używane części motocyklowe - Będzin

Rzeczą, która najbardziej podoba się klientom w naszym sklepie jest możliwość zakupu części używanych do motocykli. Jest to coś zupełnie niespotykanego wśród sklepów motocyklowych. Musimy się przyznać, że używane części są produktami najczęściej wybieranymi przez naszych klientów. Jest tak z wielu powodów, przede wszystkim chodzi o cenę, jednak jest coś jeszcze. Używane części kupione w naszym sklepie będą zawsze sprawne i sprawdzone przez specjalistów. Nie ma mowy o wadliwej części w naszym sklepie gdyż:

  • Większość części pozyskujemy z zaufanych szrotów i od zaufanych sprzedawców, z którymi współpracujemy od lat. Dzięki temu unikamy oszustw – części nigdy nie są czyszczone, czy polerowane po to, aby wyglądały na nowsze i w lepszym stanie. Dzięki temu, tylko jeden rzut oka wystarczy, aby dowiedzieć się, czy część nadaje się do ponownego użytku, czy lepiej jej nie zakładać. W przypadku innych sprzedawców może nie być takiej możliwości, gdyż nigdy nie masz pewności, czy dana część nie była odnawiana, czy po prostu wyczyszczona z cieknącego oleju. Warto mieć to na uwadze – tak dobrze sprawdzone części nie są często spotykane w sklepach znajdujących się w Będzinie.
  • Przed umieszczeniem na półce dokładnie sprawdzamy – nasi specjaliści od części używanych do motocykli codziennie przeglądają tysiące różnych części do jednośladów, ale nie tylko. Ma to na celu eliminację pomyłek, które mogły zostać popełnione przy zakupie danej części. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się nigdy go nie stracić poprzez sprzedaż wadliwej części. Niestety takie rzeczy się czasami zdarzają – radzimy sobie z nimi koncertowo – więcej o tym poniżej.
  • W razie pomyłki – zwrot pieniędzy. Nasi specjaliści od części używanych to również ludzie, więc czasami się mylą. Jeżeli część przejdzie nasz test jakości mimo, że jest zepsuta, a ty staniesz się jej nabywcą, to mamy 2 opcje. Pierwsza z nich, to zwrócenie pieniędzy jak najszybciej, jak to możliwe – możesz po prostu do nas podjechać i po okazaniu dowodu zakupu otrzymać zwrot gotówki. Druga opcja jest bardziej czasochłonna i rzadziej wykorzystywana przez naszych klientów – głównie korzystają z tego stali klienci, którzy zaopatrzyli się u nas w części w przeszłości. Polega ona na znalezieniu przez nas takiej samej części, które zostanie dostarczona do klienta tak szybko jak to możliwe – bez dodatkowych opłat.

To wszystko wpływa na to, jak postrzegają nas nasi klienci. Warto więc przekonać się na swojej skórze, zadzwonić, zamówić daną część i nas odwiedzić. Możemy zapewnić, że każda zamówiona część przejdzie wymienione wyżej testy jakości.

części do skuterów

Wysoka jakość części i akcesoriów

Nasi eksperci ds. części używanych zawsze zwracają uwagę na ubytki w materiale, czy niesprawne części. Dlatego nie ma możliwości, aby produkt zakupiony w naszym sklepie był gorszej jakości lub zniszczony. Dbamy o to, gdyż zależy nam przede wszystkim na zaufaniu naszych klientów – a tego nie można osiągnąć, gdy popełnia się błędy. Jeżeli jednak taki błąd by się zdarzył, to nasza ekipa dokłada wszelkich starań, by natychmiast oddać pieniądze lub wymienić produkt na sprawny.

części do skuterów chińskich

Miła obsługa to nie wszystko

Wiemy, jak trudna do zdobycia jest wiedza na temat motocykli i innych pojazdów mechanicznych. Dlatego staramy się zatrudniać jedynie osoby doświadczone i takie, które wiedzą bardzo dużo o motoryzacji. Dzięki temu, możemy zaproponować naszym klientom, to co mamy najlepsze, czyli obsługę. W naszym sklepie żadne pytanie dotyczące motoryzacji i motocykli nie zostanie bez odpowiedzi, bowiem każdy z pracowników z chęcią opowiada o swojej pasji. Co więcej, większość naszych specjalistów do pracy przyjeżdża motocyklem – to świadczy o wszystkim.