Sklep motocyklowy Bełchatów

Witamy w miejscu, które zostało stworzone specjalnie z myślą o wszystkich motocyklistach, a także osobach poruszających się na skuterach. Sklep Motocyklowy Bełchatów jest sklepem, którego nie trzeba przedstawiać żadnej osobie z tego miasta – przez dziesiątki lat wyrobiliśmy sobie markę, która jest niewątpliwie rozpoznawalna nie tylko w Bełchatowie, ale także w okolicznych miastach takich jak np. Piotrków, czy Częstochowa. Z tego powodu, każdy z naszych klientów wie, czego się po nas spodziewać – nie tylko dobrej obsługi i niskich cen, ale także pełnego asortymentu – u nas zawsze znajdziesz swój rozmiar – oczywiście tylko w przypadku, gdy szukasz kombinezonu lub kurtki. Tak samo będzie w przypadku części motocyklowych – części do skuterów i popularnych motocykli mamy na miejscu – wystarczy o nie zapytać.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Bełchatów

Kaski

Ubrania motocyklowe Bełchatów

Ubrania
motocyklowe

Opony Bełchatów

Opony

Akcesoria motocykloweBełchatów

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Bełchatów

Części do motocykli

Części do skuterów Bełchatów

Części do skuterów

Części do quadów Bełchatów

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do motocykli - Bełchatów ma do nich najlepszy dostęp.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy potrzebuje nowych, oryginalnych części do swojego motoru. Dlatego dostosowaliśmy ofertę do każdego z naszych klientów z osobna – postanowiliśmy zaoferować naszym klientom części w różnych odmianach, tak samo jak cenach – nie jest zaskoczeniem to, że większość naszych klientów stara się wybierać tylko i wyłącznie używane części, których ceny są najmniejsze. Jest to dla nas bardzo dobra wiadomość, gdyż mamy bardzo dobre stosunki z szrotami motocyklowymi, które często sprzedają nam części używane do motocykli. Jeżeli jednak nie znajdziemy danej części na szrocie, to poruszamy niebo i ziemię, żeby ją jednak znaleźć dla naszego klienta. W większości wypadków nam się to udaje, jednak czasami część jest zbyt niespotykana by udało nam się ją sprowadzić do klienta w krótkim czasie. Niestety czasami nam się nie udaje tego zrobić, więc w takich przypadkach po prostu spisujemy dane klienta i informujemy go, gdy część będzie dostępna. Nieważne jednak, czy część załatwimy od razu, czy po dłuższym czasie, zawsze kierujemy się tymi zasadami:

  • Części muszą być dobrej jakości – nigdy nie chcemy, aby ktoś z naszych klientów był niezadowolony z naszych usług, dlatego staramy się, aby wszystkie części były sprawdzone – każdy z naszych sprzedawców zwraca szczególną uwagę na jakość i stan techniczny części. Szczególnie ważne jest to w przypadku części używanych – każda jest inna, dlatego trudno jest określić ich rzeczywisty stan. W przypadku części nowych zawsze przed sprzedażą staramy się zrobić szybkie sprawdzenie jakości, które ma wykazać, czy wszystkie elementy znajdują się w pudełku, a także czy są w idealnym stanie. Dopiero wtedy wydajemy towar klientowi – to pomaga nam w zmniejszeniu ilości zwrotów, które nam się zdarzają.
  • Cena musi być adekwatna – nasi specjaliści codziennie poświęcają dużą ilość czasu na wycenianie części – dzięki temu możemy być pewni, że cały towar, jaki wydajemy naszym klientom jest wyceniony zgodnie z obowiązującymi cenami na rynku. Wiemy, że produkt zbyt drogi się nie sprzeda, dlatego wolimy, aby produkty były trochę tańsze niż wszędzie – dzięki temu każdy u nas chętniej kupuje. W przypadku części trudnych do wycenienia, czyli takich, których nie ma dużo na aukcjach lub niemożliwe jest sprawdzenie ich ceny – wtedy musimy wycenić towar nie korzystając z zewnętrznych źródeł – zazwyczaj nam się to udaje z dobrym skutkiem, oczywiście dla klienta.
  • Obsługa musi być idealna – jeżeli mówimy o sklepie motocyklowym, to musimy mieć na uwadze to, że każdy z naszych pracowników ma kontakt z klientem, więc musieliśmy postawić właśnie na dobrą obsługę klienta. Każdy z naszych pracowników przeszedł odpowiednie szkolenia, które miały na celu polepszenie obsługi klienta w naszym sklepie. Dzięki temu udało nam się polepszyć ogólną obsługę klienta w naszym sklepie.

Jak widać, każdy z naszych klientów będzie zadowolony nie tylko z obsługi klienta w naszym sklepie, ale także z cen, które są często niższe niż w innych sklepach motocyklowych. Poza tym, każdy będzie zadowolony również z jakości części, które sprzedajemy, gdyż sprawdzamy je na każdym kroku.

sklep motocyklowy

Potrzebujesz części? Po prostu zadzwoń!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nigdy nie mają zbyt dużo czasu. Dlatego postanowiliśmy uruchomić dla nich numer infolinii, na której mogą zapytać się o dostępność części. Po zlokalizowaniu części można skorzystać z dostawy do domu, która realizowana jest za pośrednictwem kuriera lub odebrać w naszym sklepie. Jest to zdecydowanie najszybszy sposób na zamawianie części.