Sklep motocyklowy Chorzów

Witamy w motocyklicznym, czyli sklepie, w którym znajdziesz, wszystko co jest ci potrzebne – jest to nie taki zwykły sklep motocyklowy. Chorzów jest jednym z największych miast, które znajdują się w okolicy – nic dziwnego, że zjeżdżają do nas wszyscy motocykliści z okolicy, między innymi z Rudy Śląskiej, Katowic, a także z Bytomia. Naszym zdaniem, sklep motocykliczny to najlepsze, co mogło spotkać branżę motocyklową od dekad. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie – na pewno wtedy dowiesz się, dlaczego tak sądzimy.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Chorzów

Kaski

Ubrania motocyklowe Chorzów

Ubrania
motocyklowe

Opony Chorzów

Opony

Akcesoria motocykloweChorzów

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Chorzów

Części do motocykli

Części do skuterów Chorzów

Części do skuterów

Części do quadów Chorzów

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do skuterów - Chorzów ich potrzebuje

Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów, tak jest też w tym przypadku. Skutery przeciskające się pomiędzy samochodami w korkach to coraz częstsze zjawisko w okolicy. Ten środek transportu jest szczególnie popularny właśnie w Chorzowie – ilość samochodów na drogach bardzo się zwiększyła w ostatnich czasach, a z tego wynika również to, że korki stały się o wiele większe – szczególnie w godzinach szczytu. Wiele osób zwróciło na to uwagę i przesiadły się na mniejsze środki transportu, takie jak np. motorowery – tymi o najmniejszych pojemnościach można kierować bez żadnych uprawnień – wystarczy tylko dowód osobisty. To jest dodatkową zachętą dla każdego, kto chce zaoszczędzić swój czas jadąc właśnie skuterem. Co możemy zaproponować każdej osobie jeżdżącej skuterem?

  • Kaski – skutery zazwyczaj użytkowane są tylko latem i na drogach znajdujących się w mieście. Co za tym idzie, osoby korzystające ze skuterów oczekują czegoś innego, niż motocykliści z prawdziwego zdarzenia – jest tak również w przypadku kasków. Każdy, kto jeździ skuterem szuka kasku, który oczywiście będzie bezpieczny, ale też przewiewny – nigdy nie proponujemy motorowerzystom kasków zamkniętych – jest tak z powodu ich budowy, która nie umożliwia dużego przepływu powietrza. Takie kaski najlepsze są do dużych prędkości, przy których wiatr staje się nie do zniesienia. Z tego powodu, najlepsze kaski dla każdego, kto przemieszcza się na skuterze to kaski otwarte – dają przepływ powietrza, a także udostępniają większe pole widzenia w porównaniu do innych kasków. Właśnie to sprawia, że takie kaski są najlepsze do jeżdżenia w mieście.
  • Kufry – na pewno nie jeździsz skuterem dla przyjemności, tylko po to, aby dojechać z punktu A do punktu B – na przykład do szkoły. Jeżeli jest to twój jedyny pojazd, to czasami może się zdarzyć sytuacja, w której będziesz musiał coś przewieźć swoim skuterem. Tutaj do akcji wkraczają kufry – tymi plastikowymi, metalowymi lub metalowymi pojemnikami ułatwisz sobie życie. Jeżeli masz już dość wożenia siatek z zakupami na kierownicy swojego skutera, to takie rozwiązanie jest właśnie dla ciebie. Ważna sprawa – powinieneś przed zakupem sprawdzić, czy możliwy jest montaż kufrów na twoim skuterze. Nasi doradcy klienta w tym pomogą – po prostu przyjedź skuterem na nasz parking i poproś jednego z nich, aby wyszedł i zidentyfikował miejsca na montaż w twoim pojeździe. Po tej czynności będziesz mógł poznać modele kufrów, które będą na pewno pasowały do twojej maszyny.
  • Części do skuterów – po założeniu naszego sklepu staraliśmy się spełniać wszystkie sugestie naszych klientów – nawet te najmniejsze. Jedna z nich dotyczyła właśnie części używanych do skuterów. Nigdy nie spodziewaliśmy się, że popyt na takie części będzie aż tak duży. Z tego powodu postanowiliśmy przebudować nasz asortyment tak, aby móc dostarczyć naszym klientom to, czego rzeczywiście potrzebują. W efekcie udało nam się zwiększyć nasze zasoby i ilość dostawców części używanych do motocykli o kilka razy. To pozwoliło na zaspokajanie potrzeb wszystkich klientów poszukujących właśnie części.

Jak można zauważyć, w naszym sklepie wyposaży się bardzo dobrze każda osoba, która za cel życia obrała sobie podróżowanie do pracy lub szkoły na dwóch kółkach.

części do skuterów

Tanie części

Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom jak najtańsze części używane. Osiągamy to na różne sposoby, jednak najważniejszym z nich jest ostra negocjacja cen i wyszukiwanie najlepszych okazji. W naszym sklepie są tylko i wyłącznie takie przedmioty – z negocjowaną ceną lub kupione okazyjnie przez naszych specjalistów. W naszej pracy staramy się sprawić, że każdy klient będzie zadowolony z każdej transakcji – nie tylko pod względem ceny, ale i obsługi klienta, która w naszym sklepie stoi na najwyższym poziomie.