Sklep motocyklowy Gdańsk

Jeden sklep położony w Gdańsku, który łączy wielu pasjonatów motoryzacji? Tak – motocykliczny ma w swojej ofercie nie tylko akcesoria i części do motocykli, quadów, skuterów, mimo że jest to po prostu sklep motocyklowy. Gdańsk to miasto, które ma dostęp do morza, dlatego poszerzamy nasz asortyment również o sprzęt do sportów wodnych, a także części do skuterów wodnych i łodzi. Mimo tych zmian w naszym sklepie, część poświęcona motocyklom jest nadal pokaźna i dominująca na półkach – z tego powodu zapraszamy do nas wszystkich motocyklistów.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Gdańsk

Kaski

Ubrania motocyklowe Gdańsk

Ubrania
motocyklowe

Opony Gdańsk

Opony

Akcesoria motocykloweGdańsk

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Gdańsk

Części do motocykli

Części do skuterów Gdańsk

Części do skuterów

Części do quadów Gdańsk

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Największy wybór części do skuterów - Gdańsk.

Sklep motocykliczny to bardzo dobry wybór, jeżeli chcesz się zaopatrzyć w części do skuterów chińskich, czyli przeznaczonych do szybkiego poruszania się po mieście. Gdańsk to miasto, które często jest zakorkowane – sprzyja to poruszaniu się rowerem, czy właśnie skuterem. Takim pojazdem można bez problemu omijać korki poboczem lub przeciskając się pomiędzy samochodami. Skutery słyną z niskiej maksymalnej prędkości, jaką mogą osiągnąć. Mimo tej niskiej prędkości, warto wyposażyć się w przedmioty, które wpłyną na bezpieczeństwo na skuterze:

  • Kask – bardzo ważny element stroju osoby jeżdżącej na skuterze. Chroni głowę przed wstrząsami, a także przed bezpośrednim zranieniem podczas uderzenia. Wybór kasku na skuter jest trudną decyzją, jednak wiele zależy od tego, kiedy korzystamy z naszego pojazdu. W przypadku, gdy jeździmy nim nawet zimą, to bardzo dobrym wyborem będzie kask zamknięty lub szczękowy. Dzięki temu dojazd skuterem w czasie zimy nie będzie tak nieprzyjemny z powodu lepszej osłony przed wiatrem. Jeżeli jednak skuter służy nam tylko do letnich przejażdżek, to najlepszym wyborem będzie kask otwarty. Gwarantuje on lepszą przewiewność i widoczność – ich wizjery są zazwyczaj większe. Jeżeli jednak zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie, to najlepszym wyborem będzie kask szczękowy, który utrzymuje szczękę w odpowiednim miejscu przez cały czas. Dzięki temu w łatwy sposób można zadbać o swoje bezpieczeństwo.
  • Rękawice – przydatne podczas codziennego przemieszczania się tak samo jak kask. Naszym naturalnym odruchem jest to, że w trakcie upadku wystawiamy ręce do przodu – dzięki temu chcemy chronić naszą twarz i klatkę piersiową przed obrażeniami. Tutaj przydadzą się rękawiczki motocyklowe – one uchronią nas przed zdarciem skóry z dłoni. Przy zakupie rękawic należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z którego są wykonane, a także porę roku, w jaką będziemy je nosić. Warto więc przyjechać do nas i przetestować kilka rodzajów rękawic i konkretnych modeli. Przy zakupie przez internet może się okazać, że dany model rękawic może być niewygodny z powodu nieregularnego kształtu ręki. W takich przypadkach należy przetestować rękawiczki z bardziej elastycznych materiałów.
  • Zabezpieczenie skutera – ostatnia rzecz nie jest wymagana, jeżeli zawsze zostawiasz swój skuter w monitorowanym miejscu – alarm lub zapięcie nie przyda się, jeżeli nie parkujesz na ulicy. Skutery są zazwyczaj bardzo lekkimi pojazdami, więc ich kradzież jest bardzo ułatwiona. Ze względu na to należy podejść do zabezpieczania skutera przed kradzieżą w specjalny sposób. Najlepiej skorzystać z dwóch rozwiązań na raz – specjalnego zapięcia, którym przytwierdzimy skuter do np. słupa, a także alarmu, który w przypadku przecięcia zapięcia pomoże w zlokalizowaniu skradzionego pojazdu. W większości przypadków nie będziemy słyszeć normalnego alarmu, więc najlepiej wyposażyć się w bardziej nowoczesne rozwiązania. Współczesne alarmy mają w sobie moduł GPS, moduł przeznaczony do wysyłki SMS, a nawet internet. Dzięki temu po ruszeniu skutera zostaniesz od razu poinformowany o takim incydencie – nie tylko otrzymasz informację o kradzieży, ale także dokładne koordynaty, w jakich znajduje się skuter.

Jak widać, niezbędnych rzeczy, jakie potrzebuje osoba podróżująca skuterem jest tylko kilka. Cały zestaw może zamknąć się w tysiącu złotych – jeżeli oczywiście zwracamy uwagę na atesty bezpieczeństwa – w przeciwnym wypadku kask, rękawiczki i alarm wyniosą nas maksymalnie kilkaset złotych.

części do skuterów

Gdańsk – sklep motocyklowy jedyny w swoim rodzaju.

W naszym sklepie staramy się zwracać jak największą uwagę na obsługę klienta – przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu wszystkich kupujących. Osiągamy to poprzez uśmiech, chęć pomocy, a także niezwykle dużą wiedzę – nasi doradcy klienta wiedzą wszystko o motoryzacji – szczególnie motocyklach. Oni są po prostu chodzącą skarbnicą wiedzy.

czesci do skuterow

Najniższe ceny na Pomorzu

Zdajemy sobie sprawę z ogromnej konkurencji na rynku motoryzacyjnym, jaka panuje w Gdańsku. Z tego powodu postanowiliśmy maksymalnie ograniczyć koszty i wynegocjować jak najlepsze ceny w hurtowni. W ten sposób udało nam się zdobyć łatkę najtańszego sklepu na Pomorzu – to czyni nas liderem rynku.