Sklep motocyklowy Jelenia Góra

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej placówki, czyli sklepu motocyklicznego. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko rzeczy związane z motocyklami mimo tego, że jego nazwa to sklep motocyklowy. Jelenia Góra słynie z dużej ilości nietypowych pojazdów, które pojawiają się na ulicach. Z tego powodu postanowiliśmy się przystosować do panującego trendu i stworzyć sklep, który będzie łączył w swoich progach miłośników quadów, skuterów a także motocykli.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Jelenia Góra

Kaski

Ubrania motocyklowe Jelenia Góra

Ubrania
motocyklowe

Opony Jelenia Góra

Opony

Akcesoria motocykloweJelenia Góra

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Jelenia Góra

Części do motocykli

Części do skuterów Jelenia Góra

Części do skuterów

Części do quadów Jelenia Góra

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do motocykli - Jelenia Góra.

W naszym sklepie można zakupić przede wszystkim akcesoria, kaski, a także odzież na motocykl. Nie znaczy to jednak, że nasi klienci jeżdżący na innych pojazdach mogą czuć się pokrzywdzeni – wręcz przeciwnie. U nas można kupić części do quadów, a także skuterów. Mamy tak duży asortyment, z powodu chęci zadowolenia każdego z naszych klientów. Bardzo nam na tym zależy więc staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę każdemu z naszych klientów z osobna. Dlatego chcemy, aby każdy z klientów znalazł u nas wszystko, czego potrzebuje – przede wszystkim skupiamy się na częściach, gdyż nie chcemy nikogo zostawić w potrzebie – byłoby to na pewno druzgocące dla naszych klientów. Oprócz tego skupiamy się na:

  • Szybkiej obsłudze – zdajemy sobie sprawę, w jakim pośpiechu są osoby, które szukają części zamiennych do motocykli i quadów. Z tego powodu dostosowaliśmy naszą obsługę do tych osób – przede wszystkim ograniczyliśmy czas, który poświęcamy jednemu klientowi, który jest zainteresowany ofertą sklepu. Dzięki temu udaje nam się obsłużyć jak największą ich ilość w ciągu godziny, czy dnia. Drugą rzeczą, która pozwala zmniejszyć kolejki do kasy w naszym sklepie jest duża ilość pracowników chętnych do pomocy i kompleksowej obsługi – jedna osoba doradzi, pomoże ubrać, wybierze odpowiednią część, a także wystawi paragon i przyjmie zapłatę. Dzięki temu, że w sklepie cały czas znajduje się minimalnie 3 pracowników, nasz sklep może pochwalić się najszybszą obsługą w mieście – średnio cały proces trwa tylko 5 minut. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, to sprawdź sam.
  • Dopasowaniu oferty do klienta – nasi klienci często zastanawiają się, jakie akcesoria kupić, aby je w pełni wykorzystać. Dodatkowo, wiele osób, jakie pojawiają się przy naszej ladzie ma bardzo duże wymagania co do produktów, jakie chcą zakupić. Jak znaleźć idealny produkt, który sprosta oczekiwaniom i nie będzie tzw. “overkillem”? To bardzo proste zagadnienie dla naszych specjalistów zajmujących się sprzedażą akcesoriów i ubrań motocyklowych. Warto mieć to na uwadze nie będąc specem od motocykli, czy quadów, gdyż u nas nie ma problemu z doradztwem – nasi sprzedawcy chętnie powiedzą, czym charakteryzuje się dany produkt, jakie są jego plusy i minusy, a także, czy dobrze będzie prezentował się dobrze i pasował do reszty sprzętu.
  • Dodatkowe udogodnienia dla każdego z klientów, którzy nas odwiedzają. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci oczekują od sklepu motocyklowego czegoś więcej niż miejsca, gdzie znajdą części motocyklowe, czy kask. My oferujemy coś więcej – nasi klienci mogą być pewni, że zostaną ugoszczeni lepiej niż w niejednym domu. Jeżeli planujesz przyjechać na dłużej, czyli na przykład w celu zakupienia całego kombinezonu na motocykl, zadzwoń do nas i powiedz o tym – podaj swoje wymagania, a także rozmiar. To pozwoli nam na przygotowanie się do twojej wizyty – przygotujemy propozycje, które ci przedstawimy. Od razu w odpowiednich rozmiarach i gotowe do założenia. Dzięki takiemu procesowi wybierania kombinezonu motocyklowego można oszczędzić nie 10 minut, a nawet 2 godziny. Tyle mniej-więcej trwa zwykła przymiarka kombinezonów przeznaczonych do szybkiej jazdy motocyklem wyścigowym.
części używane do motocykli

Części do skuterów i nie tylko

Dzięki szerokiemu rozpromowaniu naszej marki udało nam się pozyskać kontakt do jednych z największych hurtowni części do motocykli, a także innych pojazdów jednośladowych i quadów. To pozwoliło nam istotnie rozwinąć skrzydła – jeżeli chodzi o nowe części to nie ma motocykla, do którego nie kupisz części od nas. W wielu przypadkach wystarczy telefon dzień przed zakupem, dzięki któremu sprawdzisz, czy dana część jest “na stanie”, czy musimy ją zamówić. Jeżeli będzie trzeba ją zamówić z hurtowni pozostaje tylko potwierdzenie zamówienie i odebranie danej części w następnym dniu.

części używane do skuterów

Części używane do motocykli

Naszą największą dumą są części używane do motocykli, które sprzedajemy w naszym sklepie. Jeżeli pojawia się zapytanie o części, to natychmiast uruchamiamy naszą sieć kontaktów, na którą składają się szroty, hurtownicy i dealerzy i natychmiast dowiadujemy się, czy możliwe jest załatwienie danej części.