Sklep motocyklowy Katowice

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu motocykliczny – jest to przede wszystkim sklep motocyklowy. Katowice są miastem położonym na śląsku, więc jest to doskonałe miejsce do jeżdżenia motocyklem – liczne nierówności terenu sprzyjają budowaniu krętych ulic. Jest to świetne miejsce dla pasjonatów motocykli i nie tylko – można tu również znaleźć wiele miejsc do off-roadu, czyli jazdy poza ulicami. Wszystkie potrzebne akcesoria i części znajdą tutaj też miłośnicy quadów, a także innych małych pojazdów – nawet skuterów.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Katowice

Kaski

Ubrania motocyklowe Katowice

Ubrania
motocyklowe

Opony Katowice

Opony

Akcesoria motocykloweKatowice

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Katowice

Części do motocykli

Części do skuterów Katowice

Części do skuterów

Części do quadów Katowice

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do skuterów - Katowice mają dostęp nie tylko do tego.

Jako ekipa pracująca w sklepie motocyklowym staramy się, aby obsługa w sklepie stała na jak najwyższym poziomie. Z tego powodu podjęliśmy liczne kroki, które pomagają nam w doborze odpowiedniego asortymentu, który proponujemy zainteresowanemu. Omówmy więc wszystkie kroki, jakie niezdecydowany klient może przejść, aby upewnić się, czy kupowany sprzęt wykorzysta w stu procentach, a także czy będzie mu dobrze służył:

  • Wywiad na temat motocykla – konsultant pyta o markę a także model motocykla. Pomaga to w wielu przypadkach, szczególnie gdy klient jest zainteresowany kupnem kufrów do motocykla – wtedy potrzebne jest sprawdzenie, czy będzie dało się dany kufer, czy torbę zamontować na motocyklu. Poznanie modelu motocykla, jakim jeździ klient pomaga również naszemu specjaliście w doborze części zamiennych – wiele motocykli ma to do siebie, że pasują do nich elementy od innych modeli. Takie sprawy z łatwością ogarnie nasz doradca klienta, który w małym palcu ma takie ciekawostki.
  • Wymagania klienta – jest to najważniejszy krok – nasz doradca pyta o wymagania klienta. W wielu przypadkach nie są one zbyt wygórowane – w takich przypadkach praca doradcy jest o wiele trudniejsza. Często w kolejnych krokach okazuje się, że wymagania jednak się pojawiają – oczywiście nie jest to żaden problem dla naszych doradców. Na podstawie wymagań łatwiej jest określić, które z produktów spodobają się bardziej klientowi, a które propozycje będą nieakceptowalne. Z tego powodu jest to krok, który bardzo ułatwia dobór odpowiedniego produktu, który nada się do użytku przez daną osobę.
  • Pytanie o budżet – dobrze wiemy, że każdy z naszych klientów przychodzi do nas z zamiarem wydania określonej kwoty, której nie możemy przekroczyć. Zamiast błądzić w mgle postanowiliśmy pytać o to otwarcie – wielu z naszych klientów nie ma problemu z podaniem kwoty. Z tego powodu możemy o wiele lepiej dostosować propozycje do naszych klientów i zaproponować im coś, co jednocześnie się im spodoba i będzie mieścić się w ich budżecie. W innych sklepach nie pojawiają się takie pytania, dlatego propozycje sprzedawców są ograniczone do najczęściej wybieranego artykułu, trochę tańszego od niego, a także trochę droższego – nie ma tutaj mowy o jakiejkolwiek personalizacji oferty. Z tego powodu wiemy, że jesteśmy najlepszym sklepem, jaki znajduje się w Katowicach i okolicach.
  • Propozycje – ten element procesu jest jednym z najdłuższych, gdyż nasi doradcy chcą umożliwić klientowi wybór jak najlepszego produktu z naszej oferty. Dlatego wybór, jaki klient ma u nas jest bardzo duży i nie ogranicza się do dwóch, czy trzech produktów. Często, w zależności od budżetu jest to od 10 do 20 produktów (np. kask). Wiele osób może uważać, że w przypadku, gdy produktów jest tak dużo, wybór może być trudne. To prawda, jednak zachęcamy naszych klientów do odrzucania niechcianych produktów na podstawie wad, które mogą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu. Jest to na przykład brak wymiennych wizjerów w kasku.
  • Zakup – po wyborze najbardziej odpowiedniego produktu z propozycji przechodzimy do zakupu. Warto w takim przypadku zachować paragon, gdyż będzie on przydatny (choć nie wymagany) przy zwrocie. Zalecamy jednak schowanie lub po prostu zrobienie zdjęcia paragonu. Jednak zakup to nie koniec procesu – przejdźmy do ostatniego punktu.
  • Obsługa Posprzedażowa – nasi klienci uznają nasz sklep za najlepszy ze względu na ten punkt. U nas można bezproblemowo zwrócić dowolny produkt, a także wymienić na inny model, kolor, bądź rozmiar. WIemy, że w dzisiejszych czasach jest to wręcz wymagane od sklepu, więc nie mamy problemu z jakimkolwiek zwrotem.
czesci do skuterow

Katowice – sklep motocyklowy

Jesteśmy sklepem, który przede wszystkim dba o klientów – chcemy aby każdy wyszedł z naszej placówki zadowolony nie tylko z nowego zakupu, ale także z miłej i pomocnej obsługi, która go spotkała.