Sklep motocyklowy Konin

Chociaż motocykl na pierwszy rzut oka wydaje się integralną maszyną, to w rzeczywistości jest to kilka złożonych, ściśle współpracujących z sobą układów. Niestety, poszczególne podzespoły zużywają się podczas jazdy, stopniowo tracąc na swojej funkcjonalności. Sklep motocyklowy Konin jest miejscem, w którym można znaleźć wszystko, co będzie potrzebne do naprawy pojazdu. Jeśli chociaż jeden z systemów nie jest do końca sprawny, to wiele się ryzykuje. Na przykład, układ hamulcowy – motor jest pojazdem lekkim, który, w odróżnieniu od samochodu, nie posiada zbyt wielu wbudowanych zabezpieczeń. Kierowca, w razie wystąpienia niebezpiecznej sytuacji na drodze, musi polegać przede wszystkim na własnym refleksie i szybkiej reakcji. Oczywiście, można liczyć na kask, lecz nie uchroni on przed wszystkim. Jeśli hamulec nie będzie działał prawidłowo, to groźny wypadek jest praktycznie gwarantowany. Nie można jednak zapominać, że inne systemy, jak choćby napęd są równie ważne, a wszelkie, nawet drobne usterki trzeba naprawiać natychmiastowo. Są też osoby, które wymieniają w swoim pojeździe części nawet bez takiej konieczności. W niektórych przypadkach, szczególnie przy starych modelach motocykli, podzespoły, choć działają bez zarzutu, nie oferują takiej efektywności, co ich współczesne zamienniki.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Konin

Kaski

Ubrania motocyklowe Konin

Ubrania
motocyklowe

Opony Konin

Opony

Akcesoria motocykloweKonin

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Konin

Części do motocykli

Części do skuterów Konin

Części do skuterów

Części do quadów Konin

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do motocykli Konin

Warto jest inwestować w nowe technologie, jeśli nie boi się wyzwań i lubi się od czasu do czasu poeksperymentować. Tak się składa, że nasza firma dysponuje bardzo szerokim asortymentem związanym z innowacyjnymi rozwiązaniami w motoryzacji.

Sklep motocyklowy Konin zapewnia najwyższej klasy wyposażenie dla każdego motocyklisty. Zadbaliśmy o to, aby można było znaleźć u nas sprzęt kompatybilny z wszystkimi, najpopularniejszymi rodzajami jednośladowca. Nasza oferta przystosowana jest, między innymi, do:

  • motocykli sportowych – wyspecjalizowane kombinezony oraz integralne kaski, z nami można osiągnąć maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy w terenie
  • skuterów – maszyny przystosowane do poruszania się po miejskich uliczkach wymagają specjalnego traktowania, stąd liczne kaski otwarte i sakwy
  • cruiserów – przeznaczone do wyjazdów turystycznych motory wymagają wiele dodatkowego wyposażenia, u nas można znaleźć najlepsze gmole oraz kufry

Branża motoryzacyjna jest wyjątkowo zróżnicowana, a poszczególne warianty motocykli wymagają całkowicie odmiennych części i akcesoriów. U nas żaden kierowca nie jest pominięty, gdyż każdy, potencjalny klient jest dla nas na wagę złota.

Należy mieć na uwadze, że motocykl posiada własne ograniczenia, których nie nadrobią nawet najlepsze parametry. Chodzi tutaj nie o prędkość czy zużycie paliwa, lecz o bardziej praktyczne funkcje, jak choćby możliwość wzięcia z sobą torby z zakupami. Jeśli używa się swojego pojazdu do celów przede wszystkim użytkowych, to warto jest odwiedzić nasz sklep motocyklowy Konin

sklep motocyklowy

Sakwy i stelaże

W naszej ofercie znajdują się niezwykle przydatne gadżety, jak choćby sakwy. Nieważne, czy postawiło się na kufer czy zwykłą torbę, sprzęt ten montuje się na stelażu, który znajduje się z tyłu jednośladowca. Wybór ten zazwyczaj polega na większej pojemności bądź lepszej aerodynamice, przez co powinno się sugerować przede wszystkim posiadanym modelem motoru. Nasza oferta przewiduje bardzo wiele propozycji, dlatego mają Państwo multum opcji. Warto także wspomnieć, że dzięki tej uniwersalnej metodzie instalacji, torby te można dopasować do niemal każdego typu motocyklu.

Chociaż stelaże zazwyczaj dobrze się spisują, to ci kierowcy, którzy lubią w pełni się zabezpieczyć, często decydują się na ekstra zapięcia. Tego typu dodatki oferuje nasz sklep motocyklowy Konin. Wahają się one od zwykłych pasów z karabińczykiem aż do pełnych, elastycznych siatek na bagaż. Wiele z tych akcesoriów ma liczne zastosowania, o czym zawsze wspominamy w ich specyfikacji. Nie trzeba martwić się, że zakup będzie nieudany – w razie jakichkolwiek problemów z danym produktem, wystarczy skontaktować się z naszą kadrą, a sprawę szybko się wyjaśni.

części do motorów

Jak zabezpieczyć motocykl w razie upadku?

Zawierzając swoje bezpieczeństwo na drodze konkretnej firmie, należy się nad swoim wyborem dobrze zastanowić. Wysokiej jakości crash-pady mogą ograniczyć uszkodzenia motocykla w razie kolizji, a wytrzymały kask często jest kwestią życia i śmierci. Postawienie na pierwszą, lepszą markę jest w tej sytuacji bardzo lekkomyślne – o wiele lepiej jest wybrać nas, sklep motocyklowy Konin. Mało który sprzedawca wyposażenia do motorów cieszy się tak dużą renomą, co nasza działalność. Reputacja ta nie wzięła się znikąd. Od czasu naszego założenia staramy się budować zaufanie klientów poprzez uczciwe, niedrogie usługi. Zawsze robimy wszystko, aby nie rozczarować konsumenta klasą naszych produktów, dlatego zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych dostawców. Wychwalają nas liczne recenzje, a nasze oceny są wyjątkowo wysokie, dlatego także Państwo powinni dać nam szansę i skorzystać z naszej, bardzo atrakcyjnej oferty.