Sklep motocyklowy Kraków

Mamy wszystko dla pasjonatów motoryzacji, a szczególnie jednośladów. Co prawda, można u nas znaleźć części do innych pojazdów, jednak głównie jest to sklep motocyklowy. Kraków jest miastem, w którym mieszka bardzo duża liczba osób uwielbiających jeżdżenie na motocyklach – te osoby oczekują od sklepu z częściami czegoś więcej. Z tego powodu stanęliśmy na wysokości zadania i wyszliśmy tym oczekiwaniom naprzeciw – postanowiliśmy stworzyć sklep motocyklowy jakiego jeszcze nie było w Krakowie, a także w całej Polsce.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Kraków

Kaski

Ubrania motocyklowe Kraków

Ubrania
motocyklowe

Opony Kraków

Opony

Akcesoria motocykloweKraków

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Kraków

Części do motocykli

Części do skuterów Kraków

Części do skuterów

Części do quadów Kraków

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do Motocykli - Kraków ich potrzebuje.

W naszej ofercie można znaleźć bardzo dużo części do motocykli, quadów a także innych małych pojazdów. Poza tym można u nas znaleźć wszelkiego rodzaju akcesoria, które spodobają się wszystkim, których hobby jest jeżdżenie i remontowanie skuterów, quadów a także motocykli. Te akcesoria to:

  • Zabezpieczenia antykradzieżowe – nikt nie chciałby, żeby jego maszyna została skradziona, dlatego w naszym sklepie można zobaczyć bardzo duży asortyment tych produktów. Wśród nich można zauważyć blokady tarcz hamulcowych, które według nas są bardzo prostym i jednocześnie niezwykle skutecznym sposobem na ochronę motocykla przed kradzieżą. Co więcej, takie zabezpieczenie można połączyć z alarmem motocyklowym, który sprawdza się wręcz idealnie jeżeli zostawiasz motocykl na ulicy. Ciekawym rozwiązaniem są alarmy z powiadomieniem, które działają jak swego rodzaju cichy alarm – wysyłają jedynie powiadomienie na twój telefon. W ofercie są też linki, które są coraz rzadziej wykorzystywane w motocyklach, jednak świetnie sprawdzają się w przypadku rowerów – szczególnie grubsze wersje.
  • Interkomy – urządzenia umożliwiające komunikację podczas podróży motocyklem. Sprawdzają się idealnie, jeżeli podróżujemy na jednym motocyklu z pasażerem lub w większej grupie – nawet 4 urządzenia na raz. Będąc w podróży komunikacja jest potrzebna – chociażby po to, aby wybrać trasę którą będziemy jechać dalej, czy zdecydować się na miejsce, w którym chcemy mieć postój. Bez interkomu taka komunikacja w trakcie jazdy byłaby uniemożliwiona, a każda rozmowa musiałaby się odbyć na postoju lub przez telefon. Niestety, rozmowa przez telefon jest zazwyczaj niemożliwa, gdyż utrudnia jazdę – jesteśmy więc ograniczeni do rozmowy tylko i wyłącznie na postojach. Dlatego zalecamy skorzystanie z interkomów każdemu, kto nie lubi podróżować sam.
  • Kufry i torby – oczywiście nie mogło tego zabraknąć u nas w sklepie. Jeżeli motocykl nie służy ci tylko i wyłącznie do krótkich przejażdżek, ale dojeżdżasz nim np. do pracy to powinieneś zaopatrzyć się w kufry, które sprawią, że twoje życie stanie się o wiele łatwiejsze. Niektóre z nich są również wyposażone w zamki, które uniemożliwiają wyciągnięcie czegokolwiek z ich środka. Z tego powodu możemy być spokojni o ich zawartość. Kufry pomiędzy sobą różnią się przede wszystkim kształtem i rozmiarem, ale też materiałem, z którego zostały wykonane. Warto zauważyć, że te tańsze modele wykonane z plastiku nie są zbyt odporne na uderzenia, więc nawet najmniejsza wywrotka może powodować pęknięcie. Z tego powodu zalecamy torby skórzane i metalowe.
  • Odzież i kaski – najważniejsze rzeczy, które powinien mieć każdy motocyklista. Połowa naszego sklepu to właśnie tego typu produkty – można u nas znaleźć kurtki, spodnie, ochraniacze, ale również buty. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że buty motocyklowe to jedna z najważniejszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu kompletu odzieży na motocykl. Warto więc zwrócić uwagę na to, aby najważniejsze rzeczy świadczące o bezpieczeństwie były na swoim miejscu – resztę elementów stroju można bez problemu dokupić po jakimś czasie.
części do skuterów

Najtańsze części do skuterów Kraków

Nasz sklep współpracuje z dużą ilością dystrybutorów, a także złomowisk zajmujących się recyklingiem pojazdów – dlatego można tam znaleźć części do skuterów chińskich. Kraków to miasto, w którym można dostać wszystko – również części do niespotykanych modeli pojazdów.

sklep motocyklowy czesci

Części do quadów – Kraków ma również dostęp do tych produktów.

Quady są pojazdami, które kupuje się tylko po to, aby mieć frajdę z jazdy nimi. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że wszystkie części używane powinny być w jak najlepszym stanie – po to aby nie zepsuć weekendowego wyjazdu w teren. Dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było – wszystkie części jakie do nas trafiają z szrotów są starannie selekcjonowane przez naszych specjalistów motoryzacyjnych. Z tego powodu nie ma możliwości, aby trafiły do ciebie używane części, które będą w złym stanie lub nie będą działać w ogóle.