Sklep motocyklowy Łańcut

Jeżeli interesuje cię ciągłe jeżdżenie na motocyklu, nie ważne czy crossie, enduro, ścigaczu, czy na zwykłym skuterze, to mamy coś dla ciebie – najlepszy w mieście sklep motocyklowy. Łańcut to małe miasto, które ma w samym swoim centrum największy w województwie sklep z motocyklami i częściami do nich. Specjalizujemy się przede wszystkim w częściach – nowych, które mają u nas bardzo konkurencyjną cenę i używanych, czyli częściach, które były wcześniej eksploatowane w innym motocyklu. Takie elementy mamy w zaskakująco niskich cenach, gdyż mamy świetne sposoby na pozyskiwanie ich w dobrych dla nas cenach. Codziennie staramy się znajdować najlepszej jakości części w jak najlepszych cenach, co jest nie lada wyzwaniem.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Łańcut

Kaski

Ubrania motocyklowe Łańcut

Ubrania
motocyklowe

Opony Łańcut

Opony

Akcesoria motocykloweŁańcut

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Łańcut

Części do motocykli

Części do skuterów Łańcut

Części do skuterów

Części do quadów Łańcut

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Wielki sklep z motocyklami.

Naszym zdaniem, jesteśmy jednym z najlepszych sklepów motocyklowych w okolicy. Świadczyć o tym może nie tylko to, że w sprzedaży mamy około 20 marek motocykli. Dodatkowo, każda marka, która znajduje się w naszej ofercie ma po kilka modeli w swojej kolekcji. Z tego powodu hala sprzedażowa naszego sklepu jest wręcz wypełniona różnymi modelami motocykli – można do nas przyjść i je sprawdzić. Jednak jakie są najbardziej popularne motocykle w naszym sklepie?

  • Polskie marki, takie jak Jawa, MZ, czy Romet. Marki te po swojej dużej popularności w latach 80. i 90. przechodzą istny renesans, gdyż sprzedają się jak świeże bułeczki. Jest tak z powodu mody, która ostatnio wdziera się do Polski – ludzie poszukują czegoś, co znają z młodych lat, czyli w tym przypadku właśnie motocykli, których marki znali w dzieciństwie. Co prawda, te firmy zostały wielokrotnie przekształcone i nie produkują już tych samych motocykli, jednak nostalgia pozostała. Mimo to, warto się zainteresować ofertą tych firm – nawet jeżeli nie jeździłeś na żadnym z ich produktów wcześniej. Produkują one niedrogie maszyny, którymi zdecydowanie warto się zainteresować, jeśli motoryzacja to twoje hobby.
  • Chińskie skutery, czyli motorowery, które niekoniecznie są dobrej jakości, ale sprzedają się one najlepiej ze wszystkich skuterów w naszym sklepie. W 90% przypadków są to oczywiście jednoślady o pojemności skokowej silnika wynoszącej 50ccm – to oznacza, że interesują się takimi pojazdami szczególnie młode osoby, które mogą je prowadzić mając zwykłą kartę rowerową. Świetna sprawa do dojeżdżania do szkoły, szczególnie w ciepłe dni. Warto zwrócić uwagę na te chińskie cuda z jednego prostego powodu – są po prostu tanie. Co prawda, materiały, z których są one zrobione pozostawiają wiele do życzenia i mogą szybko po kupieniu potrzebować serwisowania, jednak jak najbardziej są warte swojej ceny. Ponadto, wszystkie części do tych skuterów są tanie i można je kupić również w naszym sklepie.
  • Motocykle do jeżdżenia w terenie – crossy i enduro. Są to motocykle, które według nas sprawiają najwięcej frajdy – nie ma nic lepszego, niż zjechanie z drogi na nieutwardzoną nawierzchnię pełną kałuż i błota. Co prawda, takie samo zadanie spełniają quady, które również są dostępne w naszym sklepie. Co prawda, motocykle mają mniejszą masę, co zdecydowanie przekłada się na prędkość, jednak wiele osób ceni sobie stabilność quadów, które mają 4 koła.

Jak widać, oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka, gdyż oferujemy motocykle i inne pojazdy po prostu dla każdego: dla osób lubiących szybką jazdę, w terenie lub osób potrzebujących szybkiego transportu do pracy lub szkoły.

części do skuterów

Używane części do motocykli w pobliżu Rzeszowa

Zawsze staramy się zdobyć jak najlepsze części dla naszych klientów, dlatego ciągle poruszamy się po okolicznych szrotach, a także sprawdzamy każdą aukcję i ogłoszenie dotyczące części. Co więcej, wszystkie części, które pozyskujemy dla naszych klientów są dobrej jakości, gdyż sami o to dbamy – przed zakupem dokładnie sprawdzamy każdą z nich z osobna. Przed przekazaniem do sprzedaży wszystkie części przechodzą kontrolę jakości i szereg testów, które mają wyłonić wadliwe jednostki. To pozwala nam czuć się fair wobec klientów – wiemy, że części, które sprzedajemy zawsze działają, więc nie mamy obaw przed sprzedażą. Dodatkowo, nigdy nie zdarzyło nam się, aby klient wracał z częścią, którą kupił z powrotem do nas – każda z kilku tysięcy części, które sprzedaliśmy była sprawna w momencie zakupu.