Sklep motocyklowy Lubliniec

Odwiedź Motocykliczny, czyli największy w mieście sklep motocyklowy. Lubliniec nie jest dużym miastem, jednak można wokół niego znaleźć naprawdę dobre i pozwalające na osiąganie dużych prędkości drogi. Według nas, z tego powodu to hobby jest tak popularne w okolicy – w tym mieście aż roi się od motocykli, skuterów a także quadów. Te ostatnie nie są tak łatwe do przewidzenia, jednak to prawda. W okolicy Lublińca są naprawdę świetne drogi offroadowe, z których chętnie korzystamy podczas niedzielnych przejażdżek. Z tych kilku powodów postanowiliśmy otworzyć w Lublińcu sklep, który przyczyni się do zmiany nawyków każdego motocyklisty w okolicy. Poniżej powiemy, jak to zrobiliśmy.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Lubliniec

Kaski

Ubrania motocyklowe Lubliniec

Ubrania
motocyklowe

Opony Lubliniec

Opony

Akcesoria motocykloweLubliniec

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Lubliniec

Części do motocykli

Części do skuterów Lubliniec

Części do skuterów

Części do quadów Lubliniec

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Używane części motocyklowe - czy to bezpieczne?

Nawykiem osób korzystających z motocykli na co dzień jest kupno tylko i wyłącznie nowych, oryginalnych części – ma to na celu przedłużenie życia motocykla i sprawienie, że jego oryginalność będzie nienaruszona. W przyszłości może to okazać się bardzo dobrym wyborem, gdyż w pełni oryginalny motocykl naprawiany regularnie może okazać się droższy na rynku wtórnym. Co jednak zrobić, gdy nie chcemy montować zamienników oryginalnych części, ale zaoszczędzić jak najwięcej na naprawie? To proste – wystarczy udać się do nas po części używane do motocykli – mają one bardzo dużo zalet, a niektóre z nich to:

  • Są zawsze oryginalne – za każdym razem staramy się sprawdzić, czy części, które pozyskujemy od naszych dostawców są w pełni oryginalne. Często jest to dość ciężkie do sprawdzenia, jednak nasi specjaliści do spraw używanych części zamiennych znają się na tym dobrze, gdyż potrafią odróżnić większość produktów na pierwszy rzut oka. W innych przypadkach polegamy na sprawdzeniu firmy, która wyprodukowała daną część i numeru – przed nami zupełnie nic się nie ukryje.
  • Pochodzą wyłącznie z zaufanego źródła. Zawsze staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony z zakupów. Zawsze osiągamy to w łatwy sposób – nigdy nie sprzedajemy naszym klientom części do motocykli, które pochodzą z nieznanego źródła np. z serwisów aukcyjnych. Zamiast tego, staramy się aby wszystkie oferowane przez nas produkty pochodziły od zaufanych hurtowników, czy ze szrotów, które nigdy nas nie zawiodły. Dzięki temu oszczędzamy nie tylko nasz, ale również czas naszych klientów. Nie tracą oni nigdy czasu na ponowne odwiedziny w naszym sklepie po to, aby zwrócić swoje zakupy i zażądać zwrotu pieniędzy.
  • Tylko dobra jakość – oprócz powyższych kroków, podejmujemy również wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa, które pomagają nam upewnić się, że każda część, która trafi do klienta końcowego będzie w pełni sprawna. Nasi sprzedawcy, czyli specjaliści od części używanych sprawdzają każdą jedną część pod względem jej jakości i stanu technicznego. Jeżeli część ma widoczne ślady używania, to trafia do naszego sklepu jako część używana ze zniżką. Jeżeli jednak wygląda jak nowa, ale jest używana, to jest to część, którą chcemy sprzedawać u nas. W większości przypadków właśnie takie produkty sprzedajemy naszym klientom – używane, ale w stanie doskonałym.

Jak widać, nie ma co się bać, jeżeli chce się kupić oryginalne części taniej. Warto więc zwrócić uwagę na nasz sklep i przekonać się, że części używane wcale nie są gorsze i po odrobinie poszukiwań można znaleźć naprawdę dobre okazy.

części do skuterów

30 dni na zwrot

Wiemy, jak trudne jest wybranie odpowiedniej części, która będzie nie tylko w dobrym stanie, ale również będzie pasować do naszego motocykla. Dlatego postanowiliśmy uruchomić dla naszych klientów usługę, która na pewno spodoba się każdemu, kto często naprawia motocykl przy użyciu części używanych. Jest to coś, czego nie oferuje żaden inny sklep zajmujący się używanymi częściami, czyli możliwość zwrotu. W naszym sklepie bez podania przyczyny można zwrócić każdy produkt – oczywiście tylko w przypadku, gdy był on kupiony maksymalnie 30 dni od danego dnia.

części używane do motocykli

Łatwe zakupy

Nasz sklep jest przeznaczony dla każdego, kto jeździ motocyklem, quadem lub skuterem. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma taką samą wiedzę o jednośladach, więc zawsze przystosowujemy obsługę do wiedzy klienta. Dlatego możemy zapewnić każdemu spersonalizowaną obsługę, dzięki której możesz kupić właśnie to, czego potrzebujesz.