Sklep motocyklowy Mielec

Jak stworzyć idealny i przypadający do gustu klientom sklep motocyklowy? Mielec jest miastem, w którym nam się to udało – mimo, że jest to dość małe miasto, to klientów u nas jest bardzo dużo. Jest to dość dziwne ze względu na to, że na drogach Mielca nie można spotkać zbyt dużo osób poruszających się na motocyklu. Możliwe, że jest tak z powodu bliskości wielu dróg krajowych – po prostu wiele osób wpada do nas po drodze. Najprawdopodobniej jest tak, gdyż nasza oferta jest niezwykle obszerna, a ceny niskie. To może być bardzo zachęcające dla każdego, kto potrzebuje kupić akcesoria motocyklowe lub części do motocykli. Wiele osób, które nas odwiedza nie może zrozumieć, dlaczego nasze części są tak tanie – szczególnie te używane.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Mielec

Kaski

Ubrania motocyklowe Mielec

Ubrania
motocyklowe

Opony Mielec

Opony

Akcesoria motocykloweMielec

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Mielec

Części do motocykli

Części do skuterów Mielec

Części do skuterów

Części do quadów Mielec

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do motocykli - Mielec

Jak udało nam się osiągnąć tak dobre i korzystne ceny części motocyklowych? Jest to nasza tajemnica, jednak możemy uchylić rąbka tajemnicy. Może to wydawać się zastanawiające, jednak doszliśmy do tego, co robimy teraz poprzez długie negocjacje cen. Naszą najważniejszą zasadą jest to, że każdą cenę można zbić – chociaż o kilka złotych. Mamy to również na uwadze, gdy przychodzi do nas klient próbujący zrobić to samo. W wielu przypadkach negocjacja cen jest u nas możliwa, jednak nie zawsze możemy na to pozwolić – ceny niektórych części zawierają jedynie minimalną przebitkę, która ledwie nam się opłaca. Dlatego, zachęcamy każdego do przyjścia do nas i negocjowania cen – może uda się wyrwać jakąś część taniej. Ale skąd pochodzą te wszystkie tanie części, które mamy w swoim asortymencie?

  • Szroty motocyklowe – Codziennie staramy się odwiedzać szroty, które znajdują się najbliżej nas. Tam często pojawiają się motocykle, które zazwyczaj bierzemy ze sobą w całości – szczególnie, gdy są to popularne modele, takie jak Honda CBR. Zazwyczaj staramy się już na drugi dzień dostarczyć wymontowane części na nasze półki – wymaga to nie lada tempa przy wyjmowaniu ich – czasami nasi mechanicy mają do rozebrania około 10 motocykli dziennie. Jest to poważne zadanie, gdyż przy okazji rozbierania motocykli muszą oni skupić się na ocenie stanu technicznego części – jest to dość odpowiedzialna praca, gdyż od nich zależy, czy dana część zostanie sprzedana w cenie złomu, czy znajdzie się na naszych półkach. Co więcej, do ich obowiązków również należy przygotowanie odpowiedniej wyceny części używanych – musi ona odzwierciedlać stan techniczny i datę wyprodukowania danego komponentu.
  • Aukcje i ogłoszenia internetowe – nasi specjaliści do spraw części używanych codziennie przeszukują tysiące aukcji internetowych, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze i jak najtańsze części do skuterów, motocykli i quadów. Większość części, które można tam znaleźć nie nadaje się do niczego, jednak nie warto oceniać książki po okładce, gdyż wygląd części na zdjęciach może odbiegać od tego rzeczywistego. Nie zalecamy korzystania z aukcji internetowych do pozyskiwania części, jeżeli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie – bardzo łatwo można dać się oszukać. Z tego powodu nie powinieneś ryzykować, tylko zostawić to specjalistom, czyli nam. Sprawdź nasze części motocyklowe z aukcji i ogłoszeń internetowych, aby przekonać się, jakie perełki można tam znaleźć – niestety to, co można znaleźć na półkach naszego sklepu to jedynie mały promil tego, co można znaleźć na aukcjach – większość z  dostępnych tam części jest w bardzo złym stanie i czulibyśmy się źle z tym, że takie części sprzedajemy naszym klientom.
  • Skup części i  motocykli – nasz sklep zajmuje się również skupowaniem części do motocykli. Stąd pochodzi większość części używanych, jakie mamy w naszej ofercie. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję, dlatego każdy, kto ma niesprawny motocykl i chciałby się go korzystnie pozbyć może przyjechać do nas. Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nam swój motocykl, to możesz być pewny, że zostanie on wykorzystany w całości – nawet najdrobniejsze elementy zostaną wymontowane i umieszczone na naszych półkach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nic nie może się zmarnować, dlatego niedziałające części sprzedajemy po cenie złomu.

Jak widzisz, każdy, kto potrzebuje części do swojego motocykla może czuć się u nas jak w domu.

części do motorów

Nie tylko części

Nasz sklep specjalizuje się przede wszystkim w częściach motocyklowych, jednak nic nie stało nam na przeszkodzie, aby poszerzyć asortyment. Dlatego od niedawna w naszym sklepie otrzymasz akcesoria motocyklowe, ubrania na motocykl, a także różne rodzaje kasków. Wiemy, że jest to bardzo szeroka oferta, jednak gwarantuje to, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.