Sklep motocyklowy Mińsk Mazowiecki

Szukając odpowiedniego dla siebie sklepu z częściami do motocykla na pewno natrafiłeś na nasz sklep motocyklowy. Mińsk Mazowiecki jest miastem, które znajduje się na wschodzie województwa mazowieckiego – z tego powodu blisko do naszego sklepu ma każdy Warszawiak. Co więcej, nasz sklep znajduje się w okolicach autostrady A2, dlatego bez problemu można do nas dojechać z każdego miejsca w Polsce. Jednak nie jest to konieczne, gdyż codziennie staramy się, aby każdy klient był jak najbardziej zadowolony z zakupów w naszym sklepie, więc nie mamy problemu z tym, aby wysłać części lub inne produkty kurierem – prosto pod drzwi naszego klienta.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Mińsk Mazowiecki

Kaski

Ubrania motocyklowe Mińsk Mazowiecki

Ubrania
motocyklowe

Opony Mińsk Mazowiecki

Opony

Akcesoria motocykloweMińsk Mazowiecki

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Mińsk Mazowiecki

Części do motocykli

Części do skuterów Mińsk Mazowiecki

Części do skuterów

Części do quadów Mińsk Mazowiecki

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do motocykli - Mińsk Mazowiecki - jak zamówić?

Jak już wcześniej wspominaliśmy wysyłka części albo innych produktów z naszego sklepu jest jak najbardziej możliwa. Niestety, nie oferujemy darmowej wysyłki – jest ona dodatkowo płatna, a jej cena zależy od masy paczki. Nie ważne jednak, jaka by ona nie była – maksymalna cena przesyłki wynosi 50 zł w przypadku przesyłek na paletach – w ten sposób wysyłamy tylko i wyłącznie silniki, więc nie ma obaw – w przypadku innych części przesyłka na pewno będzie tańsza. Jak obliczamy koszt dostawy, który przedstawiamy naszym klientom przed zakupem? To proste:

  1. Klient składa zamówienie – niestety na razie nie mamy możliwości stworzenia sklepu internetowego, w którym byłyby dostępne wszystkie nasze produkty. Z tego powodu obsługujemy naszych klientów przez telefon – dzięki temu możemy szybko nawiązać kontakt i sprawić, że zamawianie części będzie szybkie i bezproblemowe. Dodatkowym atutem zbierania zamówień przez telefon jest to, że nie każdy może wiedzieć, jak nazywa się część, której potrzebuje – u nas możesz ją po prostu opisać jednemu z naszych specjalistów i zdać się na jego sugestie. Jeżeli jednak dobrze wiesz czego potrzebujesz, to wystarczy, że podyktujesz pracownikowi numer części znajdujący się na naklejce, która najprawdopodobniej przylepiona jest do wymontowanego komponentu.
  2. Określana jest waga wszystkich produktów, które mają znaleźć się w paczce – po złożeniu zamówienia klient proszony jest o chwilkę cierpliwości, gdyż nie do każdego produktu przypisana jest waga w systemie. W takich wypadkach nasz doradca klienta po prostu idzie po daną część i ją waży – to jedyny sposób na określenie masy produktu. W takich przypadkach czas oczekiwania na wycenę przesyłki może się trochę przedłużyć – szczególnie w wypadkach, gdy na liście znajduje się duża liczba części o nieznanej wadze. W takich wypadkach kończymy rozmowę i oddzwaniamy do naszego klienta po wycenie – dzięki temu nie blokujemy linii i możemy skupić się na ważeniu paczki.
  3. Decyzja, czyli ostatni krok – należy ona do klienta, który składał zamówienie przez telefon. Często jest ona pozytywna, jednak w przypadku przesyłek na paletach możemy spotkać się z odmową. W takich wypadkach skompletowane już zamówienie zostaje odłożone na swoje miejsce. Proponujemy również każdemu z naszych klientów przyjechanie samemu po paczkę – w przypadku osób mieszkających blisko Mińska taka propozycja jest akceptowana, jednak w innych wypadkach jest ona nie na miejscu.

Po tych wszystkich krokach paczka zostaje skierowana do klienta najtańszą formą przesyłki dla wybranego gabarytu i wagi. W przypadku mniejszych części udaje nam się wysłać produkty pocztą – w innych przypadkach nie ma takiej możliwości.

części do motorów

Części to nie wszystko, co można u nas kupić.

Ciągle chwalimy się naszymi zasobami, jeżeli chodzi o części do motocykli i skuterów, jednak w naszym asortymencie znajdziesz nie tylko te rzeczy. U nas kupisz również ubrania na motocykl – głównie pełne kombinezony. Dodatkowo, w naszej ofercie możesz znaleźć dziesiątki kasków, ochraniaczy, a także interkomy, kamery i inne gadżety, które kochają motocykliści. Jeżeli więc szukasz czegoś innego niż części do motocykla, to możesz nas odwiedzić od razu. Zapraszamy do nas każdego, kto wybiera się w podróż motocyklem, ale nie ma najbardziej potrzebnych rzeczy.

części używane do motocykli

Duży wybór kufrów

Zapraszamy do naszego sklepu znajdującego się w Mińsku Mazowieckim, jeżeli zależy ci na kupnie odpowiedniego kufra do swojego motocykla w niskiej cenie. Nasi sprzedawcy z chęcią pomogą ci w wyborze takiego, który będzie pasował do mocowań na twoim motocyklu. Jeżeli więc nie masz gdzie włożyć najpotrzebniejszych przedmiotów, kiedy jedziesz motocyklem to wjedź do nas – na pewno pomożemy.