Sklep Motocyklowy Ostrołęka

Odwiedź sklep motocykliczny i przekonaj się, że warto przyłożyć się do wybierania sprzętu, jaki założysz na motocykl – po to powstał ten sklep motocyklowy. Ostrołęka to miasto, które słynie z Muzeum Kultury Kurpiowskiej, ale w przyszłości zasłynie też z naszego sklepu. Czemu jesteśmy tego tacy pewni? To proste – jesteśmy sklepem, którego w Ostrołęce nie trzeba nikomu przedstawiać – wyrobiliśmy sobie świetną markę w naszym mieście i wiemy, że każdy okoliczny mieszkaniec, który jeździ na motocyklu nas po prostu kocha. Skąd to wiemy? O tym dowiesz się już poniżej.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Ostrołęka

Kaski

Ubrania motocyklowe Ostrołęka

Ubrania
motocyklowe

Opony Ostrołęka

Opony

Akcesoria motocykloweOstrołęka

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Ostrołęka

Części do motocykli

Części do skuterów Ostrołęka

Części do skuterów

Części do quadów Ostrołęka

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do motocykli - Ostrołęka ma najlepszą cenę w Polsce.

Jak wiadomo, w naszym sklepie można otrzymać wszystko to, co potrzebne jest do motocykla, quada, czy skutera. Również ubrania, kaski, a także części do motocykli. Te ostatnie mają w naszym sklepie największe wzięcie, gdyż nie ma problemu z zamówieniem u nas części używanych – jak to możliwe? Po prostu staramy się zdobyć dla naszych klientów to, czego potrzebują – nawet jeżeli wiąże się to z telefonem do kilku zaprzyjaźnionych szrotów mających na swoich placach wiele motocykli. Jednak jakie są najczęściej kupowane w naszym sklepie części?

  • Filtry – są to części, które bardzo szybko zużywają się w motocyklach. Często wykonane są z papieru, dlatego ponowne użycie po wyczyszczeniu jest utrudnione. Mimo wszystko, zalecamy kupowanie za każdym razem nowych filtrów po to, aby upewnić się, że nie jest w żaden sposób uszkodzony. Jeżeli przez filtr przejdzie nie filtrowane powietrze, to może to prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika. Z tego powodu, najlepiej nie czyścić filtrów we własnym zakresie. Poza tym ich cena to ok. 50 zł – nie jest to majątek nawet, gdy kupuje się go co rok.
  • Wszelkiego rodzaju linki – do gazu, hamulców, sprzęgła itp. Jeżeli pasjonuje cię majsterkowanie, to polecamy również linkę stalową z metra – pozwoli ci to zrobić sobie najlepszą linkę – bo zrobioną samemu. Jeżeli jednak wolisz skorzystać z gotowego rozwiązania, to problem z głowy. Na miejscu w naszym sklepie można dostać kilkaset sztuk najróżniejszych linek – po prostu przyjedź i przekonaj się sam.
  • Łożyska – jeżeli potrzebujesz łożysk różnego rodzaju to również odwiedź nasz sklep – możesz u nas dostać najlepszej jakości łożyska kulkowe, igiełkowe, a także najczęściej kupowane łożyska kierownicy – nasi klienci kupują je często z powodu gorzej działającej kierownicy. W takich przypadkach może pomóc również odpowiednia dawka smaru, jednak lepiej rzeczywiście wymienić całe łożysko i mieć z głowy regularne smarowanie układu.
  • Tuning Optyczny – również części służące do polepszania wyglądu motocykla można u nas znaleźć. Jest to prawdopodobnie jedna z najtańszych kategorii w naszym sklepie – mimo tego najwięcej osób przychodzi głównie do tej części sklepu. Najważniejsze rzeczy, jakie można tu znaleźć to naklejki, nakładki na manetki, a także nakrętki do wentyli – taki szczegół może dodać motocyklowi pazura.
hurtownia części do motorów

Części używane dostarczamy najszybciej.

Jak już wiesz, w naszym sklepie można zamówić części używane – ale czy wiesz jak to zrobić? Po prostu zadzwoń do nas, podaj markę i model motocykla, a następnie nazwę części, której potrzebujesz. Najlepiej będzie, jeżeli podasz numer części, jaką potrzebujesz. Taki numer znajduje się zazwyczaj na naklejkach znajdujących się na części lub bezpośrednio na obudowie. To pozwoli na łatwiejsze i szybsze znalezienie odpowiedniego produktu w naszej bazie. Wracając jednak do części używanych, warto zwrócić uwagę na to, że codziennie staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze części używane do motocykli, więc niemal ciągle jesteśmy na linii z okolicznym szrotem, który zapewnia nam części używane do skuterów i innych, które możemy sprzedać w naszym sklepie.

 

części do motorowerów chińskich

Tanie kaski i akcesoria motocyklowe

Na co dzień staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepszy dostęp do akcesoriów motocyklowych. Łączy się to przede wszystkim z tym, że w naszej ofercie mamy bardzo dużo różnych kasków i innych akcesoriów – również tych tanich. Co prawda, są one gorszej jakości, jednak każdy z kasków, jakie sprzedajemy jest atestowany i noszenie go jest w pełni zgodne z prawem. Z tego powodu nasi klienci mają duży wybór, a polecamy im tylko najlepsze z najlepszych.