Sklep Motocyklowy Ostrów Wielkopolski

Jak poradzić sobie z często psującym się motocyklem, do którego części są drogie i trudno dostępne? To proste – odwiedź Sklep Motocyklowy Ostrów Wielkopolski i nie przejmuj się już dużymi cenami części i ich trudną dostępnością. Nasz sklep współpracuje z dziesiątkami szrotów motocyklowych, złomowisk, a także hurtowni z częściami, które mają niezbyt korzystne stawki. Na szczęście, w każdej hurtowni można negocjować ceny – nie tylko w przypadku bardzo dużych zamówień. Tak się składa, że jesteśmy obecni na rynku części używanych już od 20 lat, a taki staż robi swoje – mamy niemal najwyższe zniżki na części nowe w całym Ostrowie Wielkopolskim – z tym łączy się to, że również klienci mają u nas zniżki. Dzięki temu możemy się poszczycić najlepszymi cenami w Ostrowie.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Ostrów Wielkopolski

Kaski

Ubrania motocyklowe Ostrów Wielkopolski

Ubrania
motocyklowe

Opony Ostrów Wielkopolski

Opony

Akcesoria motocykloweOstrów Wielkopolski

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Ostrów Wielkopolski

Części do motocykli

Części do skuterów Ostrów Wielkopolski

Części do skuterów

Części do quadów Ostrów Wielkopolski

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Sklep motocyklowy Ostrów Wlkp - najlepsze miejsce dla motocyklisty.

Zdajemy sobie sprawę, jak nasi klienci cenią sobie kompleksowe rozwiązania – z pewnością każdy z nich oczekuje od sklepu motocyklowego czegoś więcej niż części do motocykli na półkach. Zauważyliśmy to, dlatego części już nie stanowią większości naszego asortymentu – to pomogło nam na dotarcie do większej ilości klientów w bardzo prosty sposób. Co jednak można u nas znaleźć?

 

  • Ubrania motocyklowe – nie trzeba u nas kupować całych kombinezonów, gdyż możliwe jest samodzielne dobranie kurtek do spodni i reszty. W naszej ofercie można znaleźć bardzo dużą ilość ubrań dla motocyklistów – nie tylko najbardziej popularnych marek takich jak alpinestars, czy fox – będąc uważnym możesz znaleźć na półkach także bardziej niespotykane marki, których ceny są zdecydowanie mniejsze. Nie wpływa to jednak znacząco na jakość, gdyż wszystkie produkty w naszym sklepie są sprawdzone przez naszych sprzedawców. Tak się składa, że każdy z nich sam jest pasjonatem motocykli i z wielką chęcią testuje wszystkie produkty z naszego sklepu. Dzięki temu możemy naszym klientom udostępniać naszą prawdziwą opinię o danym produkcie – powiadomić go o możliwych mankamentach itp.
  • Kaski – jeden z najważniejszych działów w naszym sklepie – składają się na niego kaski szczękowe, otwarte, zamknięte, a także popularne kaski integralne, które są zazwyczaj kupowane przez naszych klientów ze względu na ich uniwersalność i możliwość wykorzystania w każdej pogodzie i o każdej porze dnia i nocy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze dopasowany kask to coś bardzo ważnego, więc staramy się, aby każdy z kasków był dostępny na miejscu w przynajmniej dwóch najpopularniejszych rozmiarach – to pomaga w odpowiednim dopasowaniu kasku każdego z naszych klientów.
  • Chemia do czyszczenia motocykli – nawet podczas zwykłej jazdy w suchych warunkach motocykle się brudzą. Z tego powodu w naszym sklepie znajduje się cały dział przeznaczony środkom czystości, który czeka na każdego z klientów. Polecamy nie tylko dla osób, które sądzą, że ich motocykl jest zaniedbany – również osoby z całkiem czystym motocyklem znajdą w tym dziale coś dla siebie, gdyż są tutaj też produkty do pielęgnacji skóry, plastików a także zupełna nowość w naszym sklepie: preparaty do czyszczenia szybek w kasku, które jednocześnie zabezpieczają przed zaparowaniem – jest to niezwykle przydatne, gdy jeździmy w niesprzyjających, wilgotnych warunkach.

Można zauważyć, że nasza oferta jest bardzo szeroka i każdy, kto potrzebuje czegoś związanego z motocyklem powinien po prostu przybyć do naszego sklepu. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z cen, jakie znajdziesz na półkach, a każde odwiedziny w naszym sklepie będą świetnym motoryzacyjnym przeżyciem.

części do motorów

Szybkie i tanie zakupy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient oczekuje czegoś innego od sklepu takiego jak nasz, jednak nie ważne, kogo byśmy pytali, każdy i tak powie to samo. Większość naszych klientów chce, aby ich zakupy nie zajęły dużo czasu, gdyż się spieszą – jest to w całości zrozumiałe i dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. Drugą sprawą są ceny w sklepie – niemal każdy klient chciałby, aby ceny w sklepie były jak najniższe – o to też dbamy m.in negocjując możliwie niskie ceny u naszych hurtowników. Warto tutaj wspomnieć o tym, że nie każdy klient jest taki sam i każdy może mieć inne wymagania – wiemy to, dlatego każdy z naszych doradców klienta jest przeszkolony w tym zakresie.