Sklep motocyklowy Piekary Śląskie

Jeżeli potrzebujesz “na już” części motocyklowych, to trafiłeś w idealne miejsce – motocykliczny, czyli najlepszy w okolicy sklep motocyklowy. Piekary Śląskie mają w samym centrum miasta sklep, który może pomóc w każdej naprawie – nie tylko motocykla, ale też quada, czy skutera. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz kaski, kombinezony, a także inne akcesoria, które potrzebne są podczas przejażdżek motocyklem. Sprawdź już teraz nasz asortyment – zadzwoń, aby przekonać się, czy mamy u siebie daną część.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Piekary Śląskie

Kaski

Ubrania motocyklowe Piekary Śląskie

Ubrania
motocyklowe

Opony Piekary Śląskie

Opony

Akcesoria motocyklowePiekary Śląskie

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Piekary Śląskie

Części do motocykli

Części do skuterów Piekary Śląskie

Części do skuterów

Części do quadów Piekary Śląskie

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Używane części do motocykli - Piekary Śląskie

Jak już wspominaliśmy, nasz sklep ma bardzo duży asortyment i można w nim znaleźć rzeczy nie tylko dla motocyklisty, ale również dla motocykla. Co ciekawe, w ostatnim czasie postanowiliśmy w naszym sklepie otworzyć tak zwaną “strefę niskich cen”, czyli pokój w naszym sklepie, w którym wystawione są na sprzedaż jedynie części używane. Według nas, jest to bardzo dobry sposób na zapewnienie klientom tego, czego potrzebują – dostępu do tanich części do skuterów, quadów, a także oczywiście motocykli. Zapewniamy, że wszystkie części, które do nas trafiają na sprzedaż są dobrej jakości i nie są zepsute. Możemy to zagwarantować, gdyż wszystkie trafiające do nas używane elementy pochodzą od naszych klientów – można powiedzieć, że prowadzimy swego rodzaju kiermasz części do motocykli. Jak wygląda cały proces?

  • Klient przynosi nam część. Na samym wstępie jest ona sprawdzana przez naszego doradcę klienta – pracownik szuka przede wszystkim wad widocznych gołym okiem. W wielu przypadkach produkt może być odrzucony na samym wstępie, jednak nie jest to reguła. Często jednak część na pierwszy rzut oka wydaje się OK i można przystąpić do następnego kroku.
  • Początkowa wycena – Już w momencie pierwszej wizyty klient dostaje początkową wycenę, którą może przyjąć lub nie – w takim przypadku cała historia kończy się na tym kroku lub część przekazana zostanie do naszego rzeczoznawcy, który wystawia dokładną, ostateczną wycenę. Podczas swojej pracy rzeczoznawca wystawia jak najbardziej korzystną wycenę – nie tylko dla sklepu ale też dla samego klienta. Oczywiście zwraca on również uwagę na poprzednią wycenę – nie może ona odbiegać od tej początkowej – jeżeli tak jest, to pracownik jak najszybciej kontaktuje się ze sprzedawcą – on podejmuje decyzję, czy cena jest odpowiednia. Z tego powodu zalecamy zostawienie swojego numeru telefonu – wtedy łatwo i szybko będzie można się skontaktować i dostać decyzję jeszcze tego samego dnia.
  • Sprzedaż – jeżeli klient zaakceptuje wycenę, to musimy zacząć działać, żeby część została jak najszybciej kupiona. Część od razu trafia do naszej hali sprzedażowej, gdzie może ją kupić każdy. Z tego powodu zachęcamy wszystkich łowców okazji do regularnego odwiedzania naszego sklepu – to zagwarantuje im, że nie ominie ich żadna tania część, na której sprzedaży mogą sporo zyskać. U nas, nie stawiamy na wygórowane ceny – chcemy, aby wszystkie metki z ceną były jak najbardziej adekwatne. Oczywiście zdarzają się pomyłki, jednak zawsze na korzyść klientów.
  • Wypłata – Jeżeli część zostanie sprzedana, to dzwonimy do klienta z dobrą nowiną. Zazwyczaj, po kilku miesiącach zapominają o tym, że jakąkolwiek część wystawili w naszym sklepie na sprzedaż. Wtedy pytamy o sposób zapłaty – jeżeli jest to gotówka, to umawiamy się na odpowiednią dla klienta porę i finalizujemy transakcję w naszym sklepie. Jeżeli jednak klient wybierze przelew, to musimy zebrać dane osobowe, które posłużą nam do zlecenia przelewu. Już następnego dnia przelew zostaje zlecony, klient cieszy się ze sprzedanej części na rynku wtórnym, a my cieszymy się z kolejnego zadowolonego klienta – to nas przede wszystkim napędza.

Te kilka prostych kroków to świetny sposób na sprzedaż niepotrzebnych części do motocykla – można je upłynnić bez żadnego wysiłku. Polecamy takie sposoby każdemu, kto ma mało czasu.

części do skuterów chińskich

Części do każdego motocykla.

Zapraszamy do naszego sklepu, jeżeli zależy ci na dużym wyborze części używanych – nie tylko do motocykli. U nas możesz dostać elementy motocykli, które zeszły z linii produkcyjnej bardzo dawno temu, czyli klasyków, ale nie tylko. Ścigacze, crossy, a także motocykle enduro to tylko kilka z typów motocykli, do których części są szukane przez naszych klientów.

części do motorowerów chińskich

Łatwe zakupy.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, zawsze jesteśmy gotowi – pomożemy w wyborze odpowiednich części, pasującego rozmiaru, jeżeli kupujesz kombinezon lub kask, czy w tuningu motocykla. Nasi doradcy klienta sami pasjonują się motocyklami, dlatego warto zapytać ich, jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące swojego motocykla. Również bez problemu z ich pomocą możesz wykonać diagnozę motocykla – to lepiej niż w serwisie, gdyż części są na miejscu.