Sklep motocyklowy Poznań

Witamy na stronie sklepu motocykliczny – jest to, zgodnie z nazwą sklep motocyklowy. Poznań jest pełny takich sklepów jak nasz, jednak możemy zapewnić, że wyróżniamy się nie tylko obsługą klienta, ale też ceną. Nasza oferta jest specjalnie przygotowana z myślą o profesjonalistach, którzy znają się na motocyklach, a także kompletnych laikach, czyli osobach, które po prostu chcą aby ich motocykl jeździł i był sprawny. Z tego powodu przygotowaliśmy naszych doradców klienta tak, aby dostosowywali sposób obsługi do wiedzy klienta. W ten sposób osoba, która nie zna się na motoryzacji poszerzy swoją wiedzę, a konkretny klient wiedzący czego chce kupi to szybko i bez zbędnego przedłużania.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Poznań

Kaski

Ubrania motocyklowe Poznań

Ubrania
motocyklowe

Opony Poznań

Opony

Akcesoria motocyklowePoznań

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Poznań

Części do motocykli

Części do skuterów Poznań

Części do skuterów

Części do quadów Poznań

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Najtańsze części do motocykli - Poznań nie jest na to gotowy.

Dlaczego wszyscy wybierają nasz sklep z częściami, jeżeli w naszym mieście znajduje się ich całe mnóstwo? To proste – oprócz niskich cen możemy również zaproponować małe udogodnienia, które sprawiają, że do sklepu chce się wracać – nawet gdy motocykl nie jest już zepsuty i nie potrzebuje żadnych dodatkowych części. W takich przypadkach można wstąpić do nas, aby przymierzyć nowy kask, zamontować dodatkowe kufry boczne, czy przygotować motocykl na długą podróż – o tym poniżej:

  • Zintegrowany ze sklepem warsztat, w którym za darmo zamontować nową część. Oczywiście jeżeli masz do tego wiedzę i umiejętności – nie odpowiadamy za szkody powstałe przy samodzielnym montażu części do skuterów. Poznań jest dużym miastem, jednak nie ma w nim takiego sklepu jak nasz – nigdzie nie uświadczysz darmowego wynajmu warsztatu do naprawy motocykla. Jeżeli jednak wymiana jakiejś części w motocyklu cię przerasta – nie bój nic. Nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie zajmą się twoją maszyną i nie pozwolą, aby coś jej się stało. Mówiąc specjaliści, mamy na myśli mechaników z długoletnim doświadczeniem w serwisowaniu motocykli.
  • Świetna obsługa, która zawsze pomoże – to zdanie może w skrócie opisać każdego z naszych pracowników zwanych doradcami klienta. Jesteśmy tego pewni, gdyż tysiące naszych klientów, którzy wystawili nam pozytywne opinie na pewno się nie myli. Zawsze uśmiechnięci i gotowi do pomocy nie tylko z wyborem odpowiedniej części do motocykla, ale też ubrania na motocykl. Nasi pracownicy zawsze starają się doradzić jak najlepiej, dlatego w trakcie kontaktu z klientem pytają o bardzo dużo rzeczy. Są to między innymi pytania o typ motocykla, jaki klient posiada, doświadczeniu w jeździe na motocyklu, a także wysokość budżetu, który chce przeznaczyć na daną część ubioru. Te wszystkie rzeczy świadczą o tym, że obsługa w naszym sklepie jest najlepsza i warto z niej skorzystać, jeżeli potrzebujesz części do motocykli, skuterów lub quadów.
  • Łatwy dojazd – znajdujemy się w samym centrum, dlatego nie ma problemu aby do nas dojechać z każdego zakątka Poznania. Z tego powodu warto nas odwiedzić bez względu na to, czy mieszkasz na łazarskim rejonie, Jeżycach, czy Wildzie. Dodatkowo, klienci naszego sklepu mają możliwość darmowego parkowania na parkingu znajdującym się przed sklepem. Polecamy dla każdego, kto nie przyjedzie do nas motocyklem – samochodu nie można zaparkować w ciasnych miejscach, tak jak motoru. Jest to spore ułatwienie dla naszych klientów również ze względu na to, że w centrum nie ma możliwości swobodnego parkowania za każdym razem.
  • Łatwość zakupów – wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz. W tym samym momencie nasz doradca klienta zaprowadzi cię w odpowiednie miejsce w naszym sklepie – wiemy, że powierzchnia sprzedażowa jest duża, więc trudno się w niej zgubić. Dodatkowo, bardzo dbamy o metki z ceną – nie chcemy wprowadzać naszych klientów w błąd, dlatego wszystkie metki są zawsze na swoim miejscu i mają na sobie aktualne ceny.
  • Liczne promocje – w naszym sklepie często można zauważyć, że niektóre produkty znajdują się na półce oznaczonej “Promocje”. Jest to nic innego jak regał przedmiotów, które pochodzą głównie ze zwrotów – w 100% przypadków są to sprawne produkty, które zostały po prostu zwrócone przez innych klientów. Nie znaczy to jednak, że nie ma u nas zwykłych promocji – warto zwrócić uwagę na pomarańczowe karteczki z nową ceną – oznaczają one właśnie cykliczne promocje w naszym sklepie
sklep motocyklowy

Poznań – sklep motocyklowy z największym asortymentem.

Zawsze staramy się poszerzać nasz asortyment, dlatego w naszym sklepie czasami brakuje miejsca na produkty. Z tego powodu większość z produktów, jakie potrzebują nasi klienci muszą zostać zamówione u producenta lub dystrybutora. Z tego powodu, najlepiej zadzwonić i zapytać o daną część, zanim się do nas przyjedzie. Oszczędzi to czas i pozwoli na szybkie odebranie zamówienia, gdy będzie ono gotowe.