Sklep motocyklowy Pszczyna

Witaj w sklepie, który skupia się przede wszystkim na częściach do jednośladów – motocykliczny sklep motocyklowy. Pszczyna jest miastem, które położone jest na południu Śląska, dlatego blisko do niego ma cały śląsk, a także Niemcy i Czesi mieszkający blisko granicy. Zdajemy sobie z tego sprawę, gdyż pojawia się u nas coraz więcej zagranicznych motocyklistów – to skłoniło nas do zatrudnienia pracowników, którzy znają po kilka języków obcych – tego po prostu wymaga lokalizacja naszego sklepu. Co więcej, z powodu zwiększenia rozpoznawalności naszej marki, obcokrajowców pojawia się coraz więcej – po prostu każdy chce kupować części używane do motocykli u nas.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Pszczyna

Kaski

Ubrania motocyklowe Pszczyna

Ubrania
motocyklowe

Opony Pszczyna

Opony

Akcesoria motocyklowePszczyna

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Pszczyna

Części do motocykli

Części do skuterów Pszczyna

Części do skuterów

Części do quadów Pszczyna

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do motocykli - najtańsze w Pszczynie

Codziennie staramy się, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z zakupów. Nie tylko dbamy o to, aby wszystkie ceny były tak niskie, jak to jest tylko możliwe, ale też dbamy o nawet najmniejsze szczegóły dotyczące obsługi klienta, a także ułożenia towaru w sklepie. Ciekawym pomysłem, który zrealizowaliśmy jest przeniesienie każdego produktu, który jest cięższy niż 10 kg jak najbliżej wejścia. Dlatego, pierwsze co widzisz wchodząc do naszego sklepu to silniki, skrzynie biegów itp. Możliwe, że taki widok nie jest specjalnie zachęcający, jednak robimy wszystko, aby naszym klientom było jak najłatwiej zrobić zakupy w naszym sklepie motocyklowym. Jak już wspominaliśmy oferujemy bardzo dużo części używanych, jednak większość napraw nie jest możliwa bez nowych części. Kilka z nich to:

  • Naprawa przebitego koła – w wielu przypadkach pęknięta dętka jest niemożliwa do naprawienia – co więcej, taki proceder jest po prostu nie opłacalny, gdyż u nas w sklepie takie produkty można kupić nawet za 50 zł. Co innego opony – ich naprawa czasami może być opłacalna, szczególnie gdy jest to nowa, dopiero co kupiona opona dobrej marki. W takich przypadkach warto to zrobić – nawet jeżeli używane opony są często tańsze niż naprawa starej. Mimo tego, w większości przypadków nie polecamy kupowania używanych opon – mogą one być bardzo zużyte i niebezpieczne w użytkowaniu. Każdemu z motocyklistów zalecamy kupowanie nowych opon do swoich motocykli, skuterów i motorowerów.
  • Wymiana filtrów – te części, bez względu na zastosowanie do filtrowania oleju, czy powietrza są niemal niemożliwe do wyczyszczenia. Dodatkowo, są one bardzo tanie, gdyż taka jest również ich produkcja. Co więcej, używane filtry są niemożliwe do kupienia – handel brudnymi filtrami to najgorszy pomysł, na jaki można wpaść. Jeżeli jesteśmy już w temacie filtrów – z tych samych powodów najlepiej jest wymieniać je jak najczęściej. Są one tak tanie, że wymiana ich raz na pół roku nie jest dużą inwestycją – mimo tego, jest to inwestycja, która bardzo korzystnie wpłynie na stan techniczny motocykla.
  • Hamulce – to od nich zależy bezpieczeństwo kierującego i pasażera. Warto zawsze zwracać uwagę na ich stan, szczególnie gdy podczas hamowania wydobywają się z nich niepokojące dźwięki. Tutaj sytuacja wygląda podobnie, jak w przypadku filtrów – klocki hamulcowe to nic drogiego, dlatego najlepiej kupować tylko i wyłącznie nowe, zapakowane fabrycznie elementy układu hamulcowego. Na właściwości hamulców działa nie tylko ich zużycie, ale również przechowywanie w odpowiednich warunkach przed założeniem. W przypadku nowych klocków nie ma z tym żadnego problemu – są one zapakowane w fabryczne opakowanie, które chroni przed promieniami UV i utlenianiem. Jeżeli jednak warstwa ścierna klocków wystawiona jest na te czynniki, to mogą one wpłynąć na nią negatywnie – szybsze zużywanie się, mniejsza twardość, czy słabsze właściwości trące to tylko niektóre z problemów, na jakie cierpią używane elementy układu hamulcowego do motocykla.
sklep motocyklowy

Łatwe zakupy nie tylko dla obcokrajowców

Jak już wspominaliśmy, skupiamy się na tym, aby każdy mógł skorzystać z naszych niskich cen – nie ważne, czy mówi po Polsku, Niemiecku, czy Czesku. Jak jednak dbamy o każdego z naszych klientów? Skupiamy się przede wszystkim na pomocy w wyborze produktów, które będą spełniać wymagania każdego klienta z osobna. Wymaga to poświęcenia dużo większej ilości czasu na jednego klienta, jednak nie ma nic lepszego niż klient zadowolony z naszych usług.