Sklep motocyklowy Racibórz

Jeżeli szukasz czegoś specjalnego wśród sklepów motocyklowych, to powinieneś sprawdzić naszą placówkę znajdującą się w Raciborzu. Sklep motocyklowy Racibórz to najlepsze miejsce jeżeli myślisz o swoim motocyklu i chciałbyś, aby był w jak najlepszym stanie – trafiłeś w odpowiednie miejsce. Przyjdź do nas już teraz i przekonaj się, że części do motocykli nie powinny być drogie – w naszym sklepie wszystko jest wyceniane w taki sposób, aby obie strony były zadowolone. To w połączeniu z najwspanialszą obsługą, jaką można spotkać w sklepie motoryzacyjnym tworzy sklep Motocykliczny – jest to miejsce idealne dla wszystkich osób nie tylko jeżdżących na motorach, ale dla osób, których całym życiem są właśnie jednoślady.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Racibórz

Kaski

Ubrania motocyklowe Racibórz

Ubrania
motocyklowe

Opony Racibórz

Opony

Akcesoria motocykloweRacibórz

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Racibórz

Części do motocykli

Części do skuterów Racibórz

Części do skuterów

Części do quadów Racibórz

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części motocyklowe - Racibórz ma do nich najlepszy dostęp

Jeżeli zależy ci na częściach używanych do motocykla, które są bardzo dobrej jakości, to trafiłeś w bardzo dobre miejsce. Nasz sklep motocyklowy znajdujący się w Racibórzu to świetna placówka, której z pewnością nie zapomnisz, gdy nas już raz odwiedzisz. Czemu tak jest? To proste – codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony ze swojej wizyty u nas – codziennie staramy się usprawnić to, w jaki sposób wygląda proces zakupu części i innych w naszym sklepie i testując nowe rozwiązania dochodzimy do wniosków. Teraz doskonale wiemy, czego potrzebuje nasz klient, a także poznaliśmy sytuacje, które rozpraszają jego uwagę – dzięki temu możemy się skupić na tym, aby każdy klient wyszedł z naszego sklepu zadowolony i z siatkami pełnymi zakupów. Codziennie staramy się wpływać na takie rzeczy jak:

  • Kolejki do kasy – zawsze staramy się, aby były jak najmniejsze, jednak nie zawsze nam się to udaje. Z tego powodu zatrudniliśmy większą ilość sprzedawców, którzy w godzinach szczytu rozładowują kolejki. To pozwoliło nam na zmniejszenie kolejek i jednoczesne zwiększenie zadowolenia klientów z wizyty w naszym sklepie. W ten sposób udało nam się zmniejszyć czas oczekiwania na obsłużenie z 10 do 2 minut. Taki wynik był bardzo trudny do osiągnięcia, jednak nam się to udało.
  • Płatności – na początku naszej działalności wiele osób pytało o płatności kartą, jednak nie mogliśmy ich umożliwić, gdyż żadna z naszych kas nie była wyposażona w terminal do płatności kartą i innymi urządzeniami. Po tym przejrzeliśmy na oczy i oczywiście udostępniliśmy taką możliwość naszym klientom. To również wpłynęło na szybkość obsługi, gdyż płatność kartą trwa znacznie krócej, niż w przypadku gotówki. Dzięki temu również udało nam się zmniejszyć czas obsługi klienta – jest to dla nas duży sukces.
  • Łatwy dostęp do najczęściej kupowanych produktów – w naszym sklepie już kilkakrotnie zmienialiśmy układ produktów na półkach – z różnym rezultatem. Zazwyczaj z takich zmian wynikało zakłopotanie stałych klientów, którzy przychodzili do naszego sklepu raz na miesiąc lub tydzień. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, jakie produkty sprzedają się najczęściej i na tej podstawie ulepszyliśmy układ naszego sklepu. To pozwoliło na zmniejszenie czasu, który poświęcają nasi klienci na znalezienie tego, czego potrzebują – w ten sposób osiągnęliśmy założony wcześniej cel.
  • Jak widać, dbamy o naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby każdy był zadowolony nie tylko z samego procesu zakupu, ale też z cen części, akcesoriów, a także ubrań motocyklowych i kasków.
części używane do motocykli

Duży wybór kombinezonów

Wiemy, czego najczęściej potrzebują zapaleni motocykliści – kombinezon jest jedną z tych rzeczy, którą kupuje się zaraz po nabyciu motocykla – drugą z nich jest oczywiście kask. Bez tych dwóch rzeczy nikt nie powinien nawet wsiadać na jednoślad – może to prowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu, który spowodowany będzie upadkiem. Dlatego postawiliśmy na jak największy wybór kombinezonów, ubrań motocyklowych, a także kasków. Nie chodzi tu tylko o rozmiary, które powinny być indywidualnie dopasowane (nigdy nie kupuj kasku w sklepie internetowym, jeżeli nie znasz swojego rozmiaru), ale o modele i marki, których produkty można w naszym sklepie nabyć.