Sklep Motocyklowy Turek

Jeżeli masz już dość zwykłych sklepów, w których ceny nie są do końca korzystne to sprawdź motocykliczny, czyli sklep motocyklowy. Turek jeszcze do niedawna był miastem, w którym nie dało się kupić części motocyklowych, akcesoriów zarówno dla motocykla, jak i motocyklisty, a także odzieży motocyklowej w normalnej, niezbyt wygórowanej cenie. Z dniem otwarcia naszego sklepu to się jednak zmieniło – każdy produkt z naszej oferty jest przystosowany swoją ceną do tego, czego oczekują nasi klienci – każdy z nich spodziewa się cen zbliżonych do tych rynkowych – to właśnie można można znaleźć w naszym sklepie. Każdy z produktów, jakie oferujemy jest odpowiednio wyceniony przez naszych specjalistów – nie chodzi tutaj tylko o części używane, gdyż wszystkie towary z naszej oferty są wyceniane indywidualnie.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Turek

Kaski

Ubrania motocyklowe Turek

Ubrania
motocyklowe

Opony Turek

Opony

Akcesoria motocykloweTurek

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Turek

Części do motocykli

Części do skuterów Turek

Części do skuterów

Części do quadów Turek

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części motocyklowe Turek - nie tylko używane

Każdy, kto szuka części używanych do motocykli poczuje się w naszym sklepie jak w niebie. Jest tak, gdyż w naszej ofercie znajdują się głównie tego typu produkty – każdy z nich jest wystawiony na naszej hali sprzedażowej i dostępny do kupienia. Co więcej, każda część jest wyceniana indywidualnie przez naszych specjalistów do spraw części używanych – oni nie tylko starają się określić ceny na podstawie stanu technicznego danej części, ale też dokładają wszelkich starań, aby każda część była wyceniona tak korzystnie, jak się tylko da. Dodatkowo, każdy z nas, czyli doradców klienta ma możliwość udzielenia zniżek na części:

  • Zniżka ilościowa – przeznaczona przede wszystkim dla serwisantów i warsztatów motocyklowych, które nabywają w naszym sklepie bardzo dużą ilość części do skuterów, motocykli, quadów itp. Zazwyczaj wielkość zniżki jest ustalana dla każdego klienta indywidualnie, jednak możemy zagwarantować każdej firmie, która kupuje u nas komponenty zniżkę na części używane wynoszącą 5% wartości zamówienia. Przy większych kwotach zamówień obniżki są ustalane na nowo.
  • Program lojalnościowy motocykliczny.pl – każdy z naszych klientów może być pewny, że w naszym oddziale znajdującym się w Turku można wyrobić kartę lojalnościową, która sama z siebie nie gwarantuje promocji – co prawda czasowe promocje przeznaczone dla klubowiczów czasami się zdarzają. Najważniejszą funkcją karty klubowej motocykliczny jest możliwość zbierania punktów, które pozwalają na obniżanie cen produktów podczas przyszłych zakupów. Każdy punkt zebrany na karcie pozwala na obniżenie ceny o 1 zł. W niektórych przypadkach ta cena może być mniejsza o maksymalnie 50% w przypadku produktów używanych i 10% w przypadku nowych.
  • Czasowe promocje na akcesoria do motocykli, ubrania motocyklowe i kosmetyki – one zdarzają się bardzo często i aby być z nimi na bieżąco powinieneś po prostu bywać w naszym sklepie. W wielu przypadkach informujemy o promocjach także na naszej stronie internetowej, jednak nie każdy na nią zagląda. Jeżeli więc jesteś łowcą okazji, to śledź nas w każdy możliwy sposób – wtedy dowiesz się wszystkiego o promocjach.

Jak widać, dbamy o zadowolenie naszych klientów poprzez organizowanie częstych promocji – nie tylko na części, których mamy w naszym sklepie tysiące, ale też na ubrania, akcesoria itp. Jednak najlepszą rzeczą w naszym sklepie jest to, że każdy klient może stworzyć promocję dla siebie – wystarczy tylko karta lojalnościowa, na której znajduje się odpowiednia ilość punktów. Dzięki tym wszystkim promocjom możemy zapewnić naszym klientom niskie ceny.

czesci do skuterow

Łatwe i szybkie zakupy.

W naszym sklepie możesz skupić się na decydowaniu, jakie części lub akcesoria chcesz kupić. Resztą zajmą się nasi doradcy, którzy nie tylko pomogą ci w wyborze, ale również przygotują części, których szukasz do swojego motocykla lub skutera. Dodatkowo, aby nie tracić czasu możesz zapytać naszych doradców o części przez telefon – wtedy dowiesz się, czy dane części są u nas dostępne, a jeżeli tak, to w momencie, kiedy przyjedziesz części będą już przygotowane do zakupu.

części do motorów

Płatności w naszym sklepie.

Zauważyliśmy, że nie w każdym sklepie motoryzacyjnym możliwa jest płatność kartą. Postanowiliśmy to chociaż trochę naprawić oferując w naszym sklepie płatności kartą, mobilne, a także zwykłe, gotówkowe. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom nie tylko najlepsze ceny, ale też świetne doświadczenie płynące z zakupów.