Sklep motocyklowy Tychy

Jeżeli lubisz jeżdżenie na motocyklu, to na pewno polubisz nasz sklep motocyklowy. Tychy to miasto, którego mieszkańcy są bardzo wymagający odnośnie obsługi klienta w sklepach. Dlatego w sklepie motocykliczny staramy się zwracać uwagę na każdy jeden szczegół, który może widzieć klient. Z tego powodu każdy z naszych stałych klientów jest pewien, że wchodząc do naszego sklepu zostanie oczarowany świetną obsługą klienta. Jest to u nas standard, dlatego żaden sklep znajdujący się w Tychach, ani w okolicy nie będzie mógł nam dorównać pod tym względem.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Tychy

Kaski

Ubrania motocyklowe Tychy

Ubrania
motocyklowe

Opony Tychy

Opony

Akcesoria motocykloweTychy

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Tychy

Części do motocykli

Części do skuterów Tychy

Części do skuterów

Części do quadów Tychy

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części do motocykli - Tychy mają najtaniej.

Oprócz zapewnienia naszym klientom jak najlepszej obsługi klienta staramy się również negocjować dla naszych klientów jak najlepsze ceny części i innych produktów. To pozwala nam na pokazanie bardzo dużej ilości klientów naszej świetnej obsługi. Oczywiście, niskie ceny w sklepie bardzo dobrze wpływają na naszą sprzedaż, gdyż większa liczba klientów w miesiącu pozwala nam na generowanie większej sprzedaży. Dzięki dużej ilości klientów możemy zadbać o lepsze stosunki z hurtowniami – a to pozwala na wynegocjowanie lepszych cen. Ten proces trwa już od wielu lat, dlatego ceny produktów (głównie części i ubrań motocyklowych) ciągle spadają. Skąd jednak biorą się wszystkie części, które mamy w ofercie?

  • Części używane od klientów sklepu – wiele osób przychodziło do nas z prośbą o wystawienie części na naszą półkę i sprzedanie jej w jego imieniu. Takie sprawy stały się regularne, więc zaczęliśmy oficjalnie prowadzić sprzedaż części używanych od klientów. Jest to niezwykle dobra oferta dla naszych klientów, gdyż od każdego zakupu bierzemy jedynie 5% prowizji. To sprawia, że każdemu z Tych bardziej opłaca się zostawić części u nas, niż skorzystać ze znanych portali aukcyjnych – tam za każde wystawienie aukcji kosztuje stałą kwotę, a dodatkowo pobierana jest prowizja. Każdy klient, który sprzedaje u nas części poleca nasz sklep – naszym zdaniem jest to bardzo dobra oferta.
  • Części ze zwrotów – czasami zdarza nam się, że klient, który kupi nową część nie jest z niej zadowolony. Często jest tak, gdyż niekoniecznie została ona dobrze dobrana i przykładowo nie pasuje do motocykla, który klient posiada. Niestety, jeżeli pudełko zostało naruszone, to musimy daną część wystawić jako używaną – nie mamy innej opcji. Z tego powodu wiele osób przychodzi do nas z pytaniem, czy mamy nowe, używane części. Niektórzy z naszych klientów kupują tylko takie części ze zwrotów. Oczywiście, zazwyczaj są one droższe niż ich odpowiedniki, które wcześniej były przez jakiś czas eksploatowane, jednak kupno nowej części za 70% jej ceny rynkowej to okazja sama w sobie.
  • Szroty motocyklowe – stąd pochodzi bardzo duża część produktów używanych, jakie można znaleźć na naszych półkach. Jeden z naszych specjalistów ds. części używanych co tydzień odwiedza okoliczne szroty w poszukiwaniu części do motocykli. Jest to bardzo dobry sposób na pozyskiwanie najlepszych, niezużytych części do motocykli i nie tylko.
  • Aukcje internetowe – części, które stoją na półkach również pojawiają się u nas kurierem. Często nasi specjaliści znajdują świetne okazje w internecie i kupują części z zamiarem późniejszego odsprzedania w sklepie. Jest to świetna okazja, gdyż części, które kupujemy w internecie są zazwyczaj bardzo dobrej jakości, zadbane, a także w bardzo niskiej cenie. To również przekłada się na ceny w naszym sklepie – warto więc szukać okazji.

To tylko niektóre z miejsc, z jakich bierzemy nasze części – innych nie możemy oczywiście zdradzić. Mimo tego, z wyżej wymienionych miejsc pochodzi aż 80% części, jakie sprzedajemy. Warto więc zwrócić uwagę na ceny, jakie oferujemy w naszym sklepie, gdyż są one niezwykle niskie jak na tą część Polski.

sklep motocyklowy czesci

Pomoc podczas zakupów dla każdego

Wiemy, jak trudne jest czasami dobranie odpowiednich części, które będą pasować do motocykla, dlatego przeszkoliliśmy naszych doradców klienta tak, aby zawsze mieli na uwadze potrzeby klienta. Często zdarza się, że klient pojawia się z problemem w postaci niedziałającego motocykla – wtedy razem z pracownikiem sklepu klient dokonuje diagnozy i znajduje przyczynę problemu. Potem pracownik może zaproponować najlepsze rozwiązanie w postaci części używanych, nowych oryginalnych lub zamienników.