Sklep motocyklowy Wieluń

Zapraszamy do skorzystania z oferty części używanych – odwiedź najlepszy w mieście sklep motocyklowy. Wieluń jest miastem, w którym można znaleźć wiele motocykli, co jest bardzo zastanawiające ze względu na stan dróg wokół miasta i w samym centrum. Zdajemy sobie sprawę z tego, jednak dzięki temu w naszym mieście nie mamy dużej konkurencji. Co prawda nie ma to żadnego znaczenia, gdyż nie ma nawet w całej Polsce lepszego sklepu niż motocykliczny. Wiemy to, tak samo jak każdy z naszych stałych klientów – każdy z nich jest bardzo zadowolony nie tylko z jakości produktów, które oferujemy, ale także z obsługi klienta, która w naszym sklepie stoi na najwyższym poziomie. Odwiedź nas, a dowiesz się o czym mówimy – po prostu w żadnym sklepie nie ma tak dobrego sklepu jak nasz.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Wieluń

Kaski

Ubrania motocyklowe Wieluń

Ubrania
motocyklowe

Opony Wieluń

Opony

Akcesoria motocykloweWieluń

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Wieluń

Części do motocykli

Części do skuterów Wieluń

Części do skuterów

Części do quadów Wieluń

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części motocyklowe - Wieluń ma najlepszy wybór.

Jak już wspominaliśmy, nasz sklep jest najlepszy w swoim rodzaju i nie ma innego takiego jak nasz. Chwalimy się tym na każdym kroku, gdyż nie jest to nasze zdanie, ale tak myślą nasi klienci. Właściwie to nie tylko tak myślą, ale również mówią nam o tym na każdym kroku. Może o tym też świadczyć bardzo duża ilość pozytywnych opinii o naszym sklepie na wielu niezależnych portalach. Jednak wróćmy do naszej oferty – jest ona bardzo szeroka, dlatego warto rozejrzeć się na dłużej. Zalecamy przede wszystkim zajrzeć do tych działów:

  • Części zamienne – wcześniej wspominany dział, który jest najczęściej odwiedzany przez naszych klientów. Sugerujemy skorzystanie z naszej infolinii, jeżeli potrzebujesz dostać swoje części jak najszybciej. Oczekujemy takiego kontaktu, jeżeli chcesz się dowiedzieć, czy dana część jest dostępna do kupienia na miejscu. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony z transakcji, dlatego części, których nie ma w sklepie zamawiamy dla klienta najszybszym kurierem, jaki jest możliwy. Wiemy, że czas jest dla naszych klientów cenny, więc nigdy nie zwlekamy z zamówieniem. Często zdarza się, że takie zamówienia dochodzą do naszego sklepu nawet na następny dzień (jeżeli zamówienie wpłynie do hurtownika przed 12:00). Wtedy od rana są dostępne w naszym sklepie do odbioru. Z tego powodu zalecamy skorzystanie z telefonu i zadzwonienie do nas w celu sprawdzenia, czy części których szukasz są na miejscu, czy nie.
  • Ubrania dla motocyklistów – nie chodzi tutaj o t-shirty z nadrukami przedstawiającymi motocykle, chociaż taki towar również posiadamy. Bardziej zależy nam na zapewnieniu najlepszych kombinezonów motocyklowych naszym klientom. Zdecydowanie nam się udaje, gdyż można u nas znaleźć wiele marek znanych z sportów motorowych. Są to między innymi Rebelhorn, czy Alpinestars. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce wydawać duże kwoty na ubrania tylko dlatego, że mają one na sobie znane wszystkim logo. Co więcej, mamy coś dla takich osób – na naszych półkach znajdują się również tańsze, ale równie bezpieczne kombinezony, które można bez problemu założyć na motocykl. Co więcej, w naszym sklepie wprowadziliśmy usługę, której nie widzieliśmy nigdy – haftowanie kombinezonów motocyklowych. Jeżeli chciałbyś wozić np. na plecach swoje logo – żaden problem – po prostu powiedz o tym sprzedawcy, który będzie cię obsługiwał – wykonamy haft od ręki.
  • Kaski – najwięcej osób wchodzących do naszego sklepu pyta właśnie o kask. W naszych skromnych progach można znaleźć ok. 250 modeli kasków na wystawie. Chcemy, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z zakupów u nas, więc staramy się, aby miał możliwość znalezienia odpowiednich produktów dla siebie. Z tego powodu warto zwrócić uwagę właśnie na kaski – w ich przypadku wybór jest bardzo trudny, szczególnie gdy trzeba wybierać wśród ponad dwustu propozycji. Dlatego, zanim zobaczysz wszystkie najlepiej zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz, z jaką prędkością jeździsz, na jaką porę roku jest dany kask i najważniejsze – czy chcesz się wyróżniać na drodze. Po tych wszystkich kryteriach powinniśmy wybór ograniczyć do maksymalnie 20 modeli, które będą spełniać wszystkie twoje oczekiwania.
części do motorów

Szybkie zakupy

Codziennie staramy się pracować jak najszybciej po to, aby nasi klienci mogli jak najszybciej zrobić swoje zakupy. Wiemy, że każdy się spieszy przychodząc po części do motocykli, dlatego staramy się zmniejszać kolejki na każdym kroku. Nie tylko zamontowaliśmy drugą kasę fiskalną, która pozwala nam rozładować kolejkę w momencie największego ruchu, ale także zwiększyliśmy liczbę pracowników, którzy są do dyspozycji klientów w hali sprzedażowej.