Sklep motocyklowy Zamość

Jeżeli jesteś wymagającym motocyklistą, który wie, czego potrzebuje to trafiłeś idealnie – świetnie, że wybrałeś nasz sklep motocyklowy. Zamość w końcu może korzystać z naszego asortymentu bez ograniczeń, gdyż otworzyliśmy placówkę w nowym, większym budynku – to pozwoliło nam na zwiększenie pięciokrotnie naszej ekspozycji. Co więcej nasze możliwości się również zwiększyły – można to zauważyć poprzez ceny naszych części – dzięki dużej ilości zamówień udało nam się wynegocjować większe zniżki u wielu hurtowników. To pozwala nam na sprzedawanie części naszym klientom po jeszcze mniejszych cenach niż wcześniej. Jesteśmy z tego dumni, bo okazuje się, że jesteśmy najtańszym sklepem motocyklowym w całym Zamościu.

Sklep motocyklowy

Oferta

Kaski Zamość

Kaski

Ubrania motocyklowe Zamość

Ubrania
motocyklowe

Opony Zamość

Opony

Akcesoria motocykloweZamość

Akcesoria
motocyklowe

Części do motocykli Zamość

Części do motocykli

Części do skuterów Zamość

Części do skuterów

Części do quadów Zamość

Części do quadów

Chcesz się zapytać
o konkretną część?
Zadzwoń!

Części motocyklowe Zamość

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy jednym z najtańszych sklepów motocyklowych, jakie można znaleźć w Polsce, dlatego oprócz ceny postanowiliśmy skupić się także na innych aspektach, które są ważne dla naszych klientów. Postawiliśmy sobie cel, który brzmiał wyraźnie – chcieliśmy, aby każdy klient był zadowolony z zakupów u nas – nie tylko z cen, które są w naszym sklepie świetne, ale z obsługi klienta – miała ona stanąć na najwyższym poziomie. Musimy się pochwalić, że to nam się udało, gdyż każdy klient wychodzący z naszego sklepu jest zadowolony nie tylko z samej transakcji, ale też z obsługi klienta, która zdecydowanie jest u nas najlepsza. Jak to robimy?

  • Uśmiech od ucha do ucha – jest to coś, co praktykują nasi doradcy klienta. Nawet w swój najgorszy dzień wyjdziesz z naszego sklepu uśmiechnięty i pełen optymizmu. Nie będzie to spowodowane niskimi cenami, ale właśnie profesjonalizmem i uśmiechem naszych doradców klienta, którzy codziennie stają na wysokości zadania, aby zapewnić naszym klientom nie tylko części do motocykli, ale także radość z zakupów.
  • Profesjonalna pomoc – nasi doradcy codziennie starają się jak najlepiej pomóc każdemu z naszych klientów. Nie jest to pomoc, jaką znasz z innych sklepów – w naszym sklepie twój doradca klienta jest twoim kolegą, który ponadprzeciętnie zna się na motocyklach. Nie wiesz, jakiej części potrzebujesz do swojego skutera Aprilla, a może potrzebujesz pomocy w wymontowaniu części na parkingu pod sklepem – żaden problem. Po prostu poproś jednego z naszych doradców o pomoc i wytłumacz mu o co chodzi. Nasz doradca momentalnie przejdzie do działania i pomoże ci w wyborze odpowiedniej części, montażu, a nawet diagnozie motocykla. Dzięki wizycie w naszym sklepie możesz bez problemu naprawić swój motocykl samemu – oczywiście z małą pomocą naszego doradcy. Pomyśl, jaką oszczędnością może być odwiedzenie nas i naprawienia motocykla samemu w porównaniu z kosztem mechanika.
  • Duża wiedza, którą się dzielimy – nie potrzebujesz wiedzieć nic o motocyklach, aby kupić wszystko, co potrzebujesz w naszym sklepie. Każdy z naszych pracowników interesuje się motocyklami – co więcej, 90% z nich posiada prawo jazdy kat. A, natomiast większość z tej grupy codziennie dojeżdża do pracy właśnie na motocyklu. Tacy ludzie w załodze to gwarancja tego, że obsługa klienta będzie stała na bardzo wysokim poziomie – jesteśmy tego pewni. Nie ma drugiego takiego sklepu, w którym dowiesz się tak dużo o motoryzacji, jak u nas. Co więcej, możesz do nas nawet przyjechać nie mając motocykla – od naszych sprzedawców z pewnością dowiesz się, jaki motocykl kupić jako swój pierwszy jednoślad, na co zwracać uwagę przy zakupie używanej maszyny, a także jak o nią dbać już po zakupie.

Jak już wspominaliśmy, nie ma drugiego sklepu motocyklowego, który tak dba o zadowolenie klienta i o jego dobrą obsługę. Polecamy się nie tylko każdemu, kto porusza się jednośladem, ale także osobom, które dopiero zamierzają kupić swój motocykl lub skuter.

części do skuterów chińskich

Części do skuterów – zapłacisz za nie kartą

Terminal do płatności kartą jest jedną z rzeczy, którą powinien mieć każdy sklep – nie tylko motoryzacyjny, czy motocyklowy. Dlatego w naszym sklepie postaraliśmy się o to od samego otwarcia – każda kasa w naszym sklepie wyposażona jest w terminal, który pozwala nam na realizowanie płatności kartą – nie tylko za części do skuterów, ale za wszystkie produkty, jakie znajdują się na naszych półkach – nawet te używane.

części używane do skuterów

Łatwe zwroty

U nas nie ma najmniejszego problemu ze zwrotami, gdyż przyjmujemy każdy z nich – oczywiście pod warunkiem, że przedmiot nie jest zniszczony. Co więcej, jeżeli płaciłeś kartą to nie musisz nawet przynosić paragonu ze sobą – wystarczy nam potwierdzenie transakcji, które pokażesz na ekranie swojego smartfona.